eyüp akşemsettin tesisatçı

Eyüp Akşemsettin tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve kırmadan su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Duvarda su kaçağı tespiti yapabilecek cihazlara sahibiz. Ev ve iş yerleri içinde kullanmaktayız. Duvarın içini ve dış yüzeyini olduğu gibi ıslatan yoğun su gelen duvarlar sahil hepsi için ses titreşimleri ile yerlerini tam bulabiliriz. Delinen, kırılan borudaki ses farklılıkları olacaktır. Akustik ses dedektörlerinin duvar içindeki sesleri dinleme özelliği ile matkap uygulaması yapıp, kullanılamaz su borularında sınırlı olacak şekilde çalışmalar yapmaktayız.

Akşemsettin Kameralı Tesisatçı

Akşemsettin tesisatçı radyatör, ısıtma ve soğutma sistemlerinde petek temizliği kimyasallar ile bakımını yapmaktayız. Su ısıtılması kirecin açığa çıkması için yeterlidir. Petekte kireç birikmesi ve tıkanması sorunu olduğunda sıcaklık düşüşü olur. İnce bir tel gibi de olabilir, yumak halinde boru içleri, panel araları, üstlerinde yer edinebilir. Bu formun çözülmesi için kimyasal eklemesi yapıp un gibi küçücük yapılara dönüştürürüz. Bu zaman diliminde basınçlı suyun petek içinde yıkama yapması sağlanır ve kireç, çamur maddelerinin cihaz tankının kenarındaki filtre kısmında kalması sağlanır. Doğal gaz tüketimlerinde az fatura ödemenin anahtarı da bu işlemlerden geçmektedir.

Eyüp Akşemsettin tesisatçı gider borusu yıkama makinesi kullanarak tıkanıklık açma işlemi yapmaktayız. Lavabo içinde tuvaletteki gibi büyük ve birikmiş atıklar olmaz. Küçük parçaların bir araya gelmiş olması ile birikme olur. Yoğun saç kalıntısını lavabo kanalını tıkaması gibi durumlardan bahsediyoruz. En iyi lavabo kanalını temizleme yöntemi basınçlı su ile yıkamadır. Metreler boyunca uygulanabilir ve robot cihaz ile kullanıyoruz. İkinci yöntem ise spiral telin boru deliklerinde veya gider içlerinden ileri geri hareketleri ile oradaki birikintiyi temizlemesi olup her ikisi de kesinlikle tahribat oluşturmayacak yöntemlerdir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ