küçükçekmece kartaltepe tesisatçı

Küçükçekmece Kartaltepe tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve kameralı su arıza tespiti hizmetleri vermekteyiz. Kalıcı tıkanıklık açma işlemleri yürütmekteyiz. Atık ilerlemediği sürece yeni kullanımlar büyümesine ve geniş yer kaplamasına devam edecektir. Yalnız ne zaman tuvaletler için o birikmeleri geride kalmayacak düzeyde birkaç metrelik bir ileriye yönelik hareket ile cihazı kullanarak aşarsak, o zaman yepyeni bir sistemden pek bir farkı da olmayacaktır. Bu yöntemi ve avantajları maalesef market ürünlerinde bulamazsınız. Çünkü cihazda elektrik gücü ve basınçlı su püskürtülmesi ile biz lavabo ve banyo gideri tıkanmalarını açma işleminde başarılı sonuçları almaktayız. Kesin sonuçları elde etmenin yolu akıllı boru içi atık açıcı cihaz kullanan teknik servisimizin telefonlarını hemen aramaktan geçmektedir.

Kartaltepe Tesisatçı Telefonları

Kartaltepe tesisatçı ile petekler sökülmeden petek temizliği yapılmanın kolay yollarına başvurabilirsiniz. Bazı odalar ısınmıyor ve başka yerler adeta 30’lu dereceleri aşıyor yani istediğiniz kıvamda mı seyrediyor? Dairenize, ofis ve daha farklı bina tiplerindeki tüm peteklerin yüzey sıcaklıklarını ölçerek hangisinden ısı kaybının daha fazla olduğunu anlayabiliriz. Ayrıca kombiniz varsa havlupan bağlantısı ile tesisatta içten birikmiş maddeleri çözebilecek olan kimyasalları gönderip, kablolar ile geri çıkartarak etkili şekilde temizliği yapabiliriz.

Küçükçekmece Kartaltepe tesisatçı ısıtma sistemlerinde kaçak var mı sızıntı yapıyor mu yapmıyor mu, kırmadan nasıl su kaçağı tespiti yapılır gibi adımların hepsini sizlere anlatmak istiyoruz. Yalnız daha farklı türlerde sızıntıları da bazı makineler ile de anlayabildiğimizi ekleyelim. Zemin veya petek sistemlerinden sızıntı olduğunu anlamak için kombide su eksiltme problemi var mı ona bakılabilir. Petek ısılarında düşüş olması içindeki havadan olabileceği kireç ve paslardan da olabilir ve makineli olarak ilk önce orada temizlik yapıyoruz. Ardından petek içine sızıntı kapatıcı sıvı göndermek sureti ile bir gün o şekilde kalmasını sağlıyoruz. Sonrasında problem büyük oranda çözülecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ