Beyoğlu Ömer Avni Tesisatçı

Beyoğlu Ömer Avni tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlar ile su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beyoğlu semtine hizmet vermektedir.

Ömer Avni Tesisat Ustaları

Beyoğlu Ömer Avni tesisatçı her türlü tuvalet kanalı içinden kırmadan tıkanıklık açma için yardımcı olmaktadır. Kanalizasyon borularında sıkışmış atıkları yok edebilecek ve bunun da işçilik giderinin sıfır olduğu sistemleri tercih ediyoruz. Klozetin, lavabonun hazır kanallarını kullanırız ve mevcut yolu tercih ettiğimiz için boruya veya betona zarar vermeyiz. Gerekirse atığı parçalar, gerekirse su fışkırtarak uzaklaşması zor bir teknik değildir. Beyoğlu Ömer Avni tesisatçı hava ve su tahliye bölmesinden ne kadar kirli su aktığınızı kontrol etmenizi istemektedir. Eğer koyu renklerde ise zaten uzun süredir petek temizliği yapılmayan bir binada kalıyorsunuz demektir. İkinci belirti ise peteğin belli yüzeylerinde olan soğumanın giderek daha fazla alana yayılmasıdır ve bunu da dokunarak anlayabilirsiniz. Bizim yaptığımız peteklerin örneğin yarısının kapalı, yarısının açık kalmasını sağlayarak, açık olanlara sıvı yıkama için kimyasalın aktarılmasını sağlamaktır. Kısa bir süre peteklerde su ile karışık olarak gönderilir ve orada kalırken, tahliyesini basınçlı su cihazı ile yapmaktayız. Geriye kalan peteklerde de aynı koşullar ile işlemin ardından petek metalini eritmeyecek yani koruyacak farklı sıvılar ile işlemi tamamlamaktayız.

Beyoğlu Ömer Avni tesisatçı İstanbul’da gece, gündüz, hafta içi, hafta sonu 7/24 açık su kaçağı tespiti firmasıyız. Kalorifer gibi kapalı devre sistemlerde kaçak yeri bulunurken kimyasal ile onarım yapılabilir. Termal cihaz kullanımı ile mümkündür. Ayrıca şebeke borularındaki sızıntılar bar basınç analizi veya dinleme yapabilecek elektronik cihazlar ile tamamen yerlerini bulabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ