Beyoğlu Örnektepe Tesisatçı

Beyoğlu Örnektepe tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beyoğlu semtine hizmet vermekteyiz.

Örnektepe Tesisatçı Numaraları

Beyoğlu Örnektepe tesisatçı sıhhi borudan atıkların geri gelmesi, koku yapması veya duvarları ıslatması gibi şikayetlerde tıkanıklık açma çalışmalarını sunabilir. Sürekli tıkanan lavabo kanalları için ne yapmak gerekli? En temizi aslında betonu ve fayansları kırmak ve içini temizlemek değil mi? Bunu eskiden böyle yapıyorlardı. Biz ise yalnızca boru içine girebilecek kablo çaplarına yakın sistemler kullanıyoruz ve lavabolar için yalnızca su sıkarak içinin temizliğini elde ediyoruz. Ne bir boru parçacığı kırılıyor ne de eksik işçilik üretiyoruz. Tamamen kamera ile her tarafını inceliyor ve koku yapan lavabo atıklarından kurtulmanızı sağlıyoruz. Beyoğlu Örnektepe tesisatçı radyatörlerin dışından daha çok iç katmanlarına yönelik dikkat etmenizi önermektedir. Gösteriş için değil, gerçekten uzun süreli randıman alınabilecek petek temizliği hizmetlerini sunuyoruz. Eğer tertemiz petek içi katmanlara sahipseniz, ısıtılan su hızlıca en yakından en uzağa kadar gidecektir. Tam tersi olursa ılık ve soğuk peteklere hazır olun. Sorunu gidermek için havlupan gibi giriş yollarına sıvı solüsyonların ölçekli olarak eklenmesi ve oradaki tüm kirlerin yine kablolar ile dışarı alınması vardır. Çalışmalar devam ederken kirli siyah su bir süre sonra açılmaya başlar ve ustalarımız gerekirse yeni kimyasal ilave ederek çalışmaları ilerletebilir. Yalnız işlemin sonunda artık kombilerdeki sıcaklıklarda biraz daha düşük rakamları tercih etseniz de istediğiniz oda sıcaklıklarına kavuşma ihtimaliniz vardır. Tabi ki farklı bir sistemsel sorun yoksa bu mümkün. Özellikle bu işlemin en güzel taraflarından birisi doğal gaz tüketiminde belli bir azalma elde edebilirsiniz.

Beyoğlu Örnektepe tesisatçı tavandan su damlaması problemleri için üst katta su kaçağı tespiti incelemesi yapabilir. Üst kata gider orada her türlü atık, temiz ve petek boruları dahil hepsini inceleyebiliriz. Örneğin petek yüzeylerinde ıslaklık bulursak veya su kaybı önemli derecelere ulaşmış ise ki termal kamera ile anlayabiliriz, yapmamız gereken kimyasal sıvılar ile tamamen o sızdıran kısmın durmasını sağlamaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ