Sarıyer Büyükdere Tesisatçı

Sarıyer Büyükdere tesisatçı olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içinde Sarıyer semtine hizmetimiz bulunmaktadır.

Büyükdere Su Kaçağı Bulma

Sarıyer Büyükdere tesisatçı betonu dıştan kırmadan su borularındaki damlamanın bulunması ve onarımını yapmaktadır. Test pompası ile dengeleme yapılamayan su borularında su kaçağı tespiti yapmış oluruz ve metal veya plastik boruda içten onarım sıvılarının da kullanımları için elverişli şartları da elde ederiz. Hatta kuruma için bir süre bekleyerek son durumunu da kontrol edebiliriz. Sarıyer Büyükdere tesisatçı kaloriferin soğuma nedenleri arasında kirler ve kirli suları olduğunu bilmektedir. Suyun sıcaklığı 40 derece başlamasına rağmen ilerlemesinin yani iletilmesinin bu kirler nedeni ile engellenmesi peteklerdeki suyun soğumasına neden olmaktadır. Kireçler, paslar ve farklı maddeler metallerde delinme bile yapabilir. En iyisi petek temizliği yapmaktır. Özel bir cihaz vardır ve içindeki kirli sular ile alabildiğimiz kadar bu maddeleri çekeriz. Ardından temiz sularla birlikte solüsyon çözücüleri de göndeririz. Nasıl yapışmış tabaklardaki kirler çözünüyorsa bunda da aynı mantık vardır. Yalnız bizim kimyasal solüsyonlarımız daha güçlü ve petekler için uygundur. Kirlilik oranlarına bağlı olmak üzere birkaç saatte işlem bitmekte birlikte peteklerdeki sıcaklık verimi artacaktır.

Sarıyer Büyükdere tesisatçı tıkanan lavaboların açılması için su ile gider yıkama teknikleri kullanmaktadır. Robot cihaz kullanarak tıkanıklık açma teknikleri farklı özellikler barındırır. Pis su giderindeki pisliklerin kanalizasyon hatlarına ulaşması için basınçlı su eklemeleri ile oradaki kirlenmelerden kurtulmak mümkündür. Elbette farklı atıklar ile çapı daraltan nesnelerin yerlerini kamera ile görerek orada çalışma yapmakta ve kesinlikle temizlendiğinden emin olmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ