Fatih Rüstem Paşa Tesisatçı

Fatih Rüstem Paşa tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Fatih semtine hizmet vermekteyiz.

Rüstem Paşa Tıkanıklık Açma

Fatih Rüstem Paşa tesisatçı koku yapan atık borularında, kirli pis suların aktığı boruları bulmak için su kaçağı tespiti özel gider içlerinde kullanılmak üzere yaylı kameraları kullanmaktadır. Görüntü sağlayıcı ekipmanın takılı olduğu kablonun uzunluğu 20 metreden daha fazla olup tesisatın en derin yerine bile aktarılacak kırılma yerlerinin anlaşılmasını sağlamaktadır. Tuvaletin, lavabonun giderine kamera yerleştirip kırılan atık, pimaş borusunun bulunması işlemi uzun sürmemekle birlikte onarılacak borularında hatasız yapılmasını sağlıyoruz. Fatih Rüstem Paşa tesisatçı kalorifer borularına ve paneline zarar vermeden, kırmaya ve sökmeye gerek kalmadan petek temizliği işlemini makineler ile yapmaktadır. Radyatörlerin en iyi temizlenmesini sağlayacak cihazlar vardır. İki kablo takılması ile peteğe su aktarımı ve kirli suyun çekilmesi mümkündür. Yavaş ivmelerde değil dakikadaki hız 100 litre olacak şekilde ayarlayabiliriz. Radyatör içindeki kirlerin çıkarılması, petek sularında temizlik yapılması için solüsyon eklemelerinde bulunuruz. Yalnızca temiz su ve kaloriferin içindeki metali aşınmalara ve çürümelere karşı koruyucu sıvıların kalacağı bir sistemde genelde %40 gibi yakıt tasarrufları ve sıcaklığı artan odaları elde etmek mümkündür.

Fatih Rüstem Paşa tesisatçı lavabo pimaşından atıkların geri gelmesi için tıkanıklık açma kaliteli cihazlarını öneriyor. Tuvalet giderleri ve logar boruları içine kamera ile bakılması ilk işlem olabilir. Taşma yapan lavabo kanallarındaki nesneler o hali ile bırakılırsa çatlayan yüzeyden damlamalar bile olabilir. Lavabolar içinin tamamen atıklardan temizlenmesi için yoğun su püskürtme sistemi, tuvalet ve benzeri lağım kanallarının kırmadan temizlenmesi için ise helezon çelik yay gibi üniteler kullanırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ