Fatih Derviş Ali Tesisatçı

Fatih Derviş Ali tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , ilaçla petek temizliği ve tıkanıklık açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Fatih semtine hizmet vermekteyiz.

Derviş Ali Su Kaçağı Tespit Bulma

Fatih Derviş Ali tesisatçı patlayan su borusunu arama cihazı kullanarak bulmaktadır. Su kaybının yoğun halde aktığı kısımlardaki belirtiler aşinadır. Ses dalgalarını dinlemede kullanılan portatif cihaz ile su kaçağı tespiti için hatasız yerlerini bulabilmekteyiz. Hasarlı durumdaki boru hatları için yapılacak pek bir şey yoktur. Yani kaynak ile tekrar tutturulması imkansızdır. En doğrusu kırılmış su borusunu bulup, onarım yapma işlemidir. Anlattığımız cihaz ile yalnızca delinmiş ve küçük de olsa ses çıkartma olayı varsa da bu aygıtın kullanılması ile yerlerini bulabiliriz. Fatih Derviş Ali tesisatçı atık su borularında ilaç ve kimyasal kullanmadan su ile yıkayarak tıkanıklık açma cihazlarını kullanmaktadır. Birikinti halinde sayısız atık bir arada durması örneğin lavabo kullanımı esnasında suyun taşarak lavabodan yere akmasına neden olabilir. Gerek evye delikleri içinden spiral elin cihaz kullanımı sırasında orada temizlenmesi gerekse lavabo pis su kanalları içerisinde yoğun basınçlı su kullanılması ile hareketi sağlarız. Lavabo kanalizasyon borusunda sorunsuz temizlik bu şekilde yapılmaktadır. Kameraların net görüntü ve detayların iletmesi ile hatalı davranışlarda bulunmaz ve litrelerce yoğun suyun eklenmesi ile hemen gözden kaybolması aynı anda olacaktır.

Fatih Derviş Ali tesisatçı metal ve plastik borularda temizleme yapabildiği gibi radyatörlerdeki kirlerin petek temizliği cihazı ile alınmasını da yapmaktadır. Peteklerdeki su her ne kadar kirli olsa da devir daim için uygundur. Cihaz ile çekilip, geri aktarılır ve bu esnada petek sayısı ve içindeki su miktarına bağlı olarak petek temizleme solüsyonu kullanarak yıkama yaparız. Senelerin yoğun kiri bir, iki saatte sistemden çıkartılır ve özellikle petek ısı masrafını azaltmak için birebirdir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ