Beyoğlu Kaptanpaşa Tesisatçı

Beyoğlu Kaptanpaşa tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beyoğlu semtine servisimiz vardır.

Kaptanpaşa Tesisatçı Firmaları

Beyoğlu Kaptanpaşa tesisatçı duvarı kirletmeden petekleri yıkama işlemleri sunmaktadır. Havlupan peteğinin sökülmesi ile petek temizliği yapabiliriz. Bunun yerine kolektör, peteğin kenarından başlayarak da işlem yapılabilir. 100 litre su dolaşım çekme ve peteklere iletme hızına sahip cihazın su tankına eklenecek petek için solüsyon yıkama ilacı ile sistemlere geçmesi sağlanır ve birkaç saat içinde sonuçları alırız. Korozyonun engellenmesi ve özellikle doğal gaz tüketiminin azaltılması gibi önemli avantajları vardır. Beyoğlu Kaptanpaşa tesisatçı lağım sularının devamlı binaya, daireye, odaya aktığı durumlarda su kaçağı tespiti yapabilir. Yerleştirilecek küçük bir kamera lağım içinden anlık ve net görüntüler alınmasını sağlar. Kesilmiş, kırılmış pimaş borularını kamera ile bulma, onarma, yenileme, değiştirme işlemleri dahil hepsini bu net sistemler ile bulabiliriz. Çok geçmeden ekiplerimiz en hızlı ve doğru açıdan bahsettiğimiz borulara ulaşıp onarımları başlatacaktır. Logar kanalında kırılma yerinin bulunması, gider kanalındaki sifon arızasının kontrol edilmesi ve değiştirilmesi, apartmanın her yerinden atık kokusu gelmesi gibi sayısız sorunlarda bizi arayabilirsiniz.

Beyoğlu Kaptanpaşa tesisatçı kanal içlerinde sıkışmış ve birikme yapmış maddeleri temizleyebilir. Helezon çelik yaylar tıkanıklık açma için kullanılır. Robot cihazın 29 tane daha farklı aparatı vardır. Elektronik kablo kanala girer. Bu aparat ise en ileride bulunur. Cihaz kumanda paneli çalıştırılır. Atıklarda devinim oluşturulur ve hareket başlar. Geriye gelmemesi özen gösterilir. Yalnızca kanalizasyonun ileri ucuna gitmesi sağlanır. Dairenizde kesinlikle tekrar tıkanma olmayacak şekilde kamera kullanımı ile sorunun devam edip etmediği kontrole edilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ