Güngören Mareşal Çakmak Tesisatçı

Güngören Mareşal Çakmak tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla tıkanıklık açma , petek temizliği ve su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Güngören semtine hizmet vermekteyiz.

Mareşal Çakmak Tesisat Ustaları

Güngören Mareşal Çakmak tesisatçı lağım kanal yapısını bozmada ve kırmadan hızlı ve güvenilir gider kanalı yapısı sağlayan tıkanıklık açma ekibinin yöntemlerini anlatmak ister. Temizleme amacı ile tuvalet kanalına atılan ıslak mendili özel bir vakum tekniği ile sistemden geri çıkartabiliriz. Farklı bir ünite ise atık parçalama kullanılan helezon çelik yay ve gider içlerinde 20 metreden fazla alana ilerleyebiliyor. Tuvalet veya banyo gideri borusunda sıkışan metal ve bozuk paraları da eritme, geri çekme gibi sayısız özelliklerinin olduğu bu yöntemleri bizden alabilirsiniz. Güngören Mareşal Çakmak tesisatçı alt komşunun evinde su akması için su kaçağı tespiti çalışması için bizi aramanızı önermektedir. Zemine döşenmiş ısıtma peteklerinde su sızıntısı olabilir ve termal kamera ile yerlerini bulabiliriz. Ek olarak ses detektörü çalışması ile sabitlemenin uygulanması çok zaman almaz. Su borusunda çatlak olması gibi durumlarda oluşan sesleri detektör ile betonu kırmadan tararız. Öyle ki hata yapmayacak bir düzenektir. Boru sisteminin yerini görmüyoruz ve bir noktadan ses geliyor. Orayı tararız ve cihaz 10-20 rakamsal tespit mi yaptı? Etrafında dolaştırır ve bu rakamların 90-100’leri bulmasını bekleriz. İşte bu hatasız bir çalışma olur ve kırılacak fayansın altından kesinlikle sızdıran su borusunu buluruz ve onarıma geçeriz.

Güngören Mareşal Çakmak tesisatçı bağlantı kurulacak petek temizliği cihazı ile tam kapasite ısınan radyatörleri hedeflemektedir. Cihazın çalıştırılması ve solüsyonlar ile petek içlerini yıkaması çalışması kısa sürede biter. Etkisi 2 sene gibi sürmekle birlikte oda ısısının birkaç derece artırılması ve tüketilen fazla doğal gazın tasarruf oluşturması ile bütçe dostu bir çalışmadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ