Beyoğlu Müeyyetzade Tesisatçı

Beyoğlu Müeyyetzade tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , ilaçla petek temizliği servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beyoğlu semtine hizmet vermekteyiz.

Müeyyetzade Tesisat Firmaları

Beyoğlu Müeyyetzade tesisatçı lavabo duvarı civarından, etrafından suyun aşağıya akması ve duvarda ıslaklık oluşması durumunda su kaçağı tespiti ses teknikleri ile yerlerini bulabilir. Yapılacak olan sesin en yoğun geldiği yeri radyo frekans cihazı ile bulmaktır. Bunun en ufak zararı yoktur. Ölçümleme %99’a kadar başarı oranı ile bulunur. İşaretlenecek kısım tam suyun çıktığı yer olup, fayanslar içinde kullanabilmekteyiz ve ekibimiz hemen o kullanılamaz durumdaki boruları onaracaktır. Beyoğlu Müeyyetzade tesisatçı tuvalet borusunu kırmadan ve kısa sürede tıkanıklık açma amaçlarınıza uygun hareket etmektedir. Ne kadar yoğun halde kullanılsa bile her zaman kanalların tam olarak açık olması gerekir yoksa tuvaletten koku yayılması ve taşma yapması gibi konular oluşur. Hemen sisteme uygun cihaz koluna takılacak bir uzuv takarız. Kanalizasyon atığını plastik tuvalet borusu içinden parçalayacak kanalı açma gibi sayısız işlemlere hizmet verecek olan helezon çelik yay özellikle yaylı gider içi kılavuz kamera ile görülerek uygulanır. Atık birikmesinin ilk ve en son halini, kesinlikle kanal içinden ilerleyişini görürüz ve cihazın etki alanı tam 30 metre olacağından en ufak detaylı sorunları bile kanalizasyona karışmasını sağlayabiliriz.

Beyoğlu Müeyyetzade tesisatçı kalorifer kanalının petek temizliği sıvıları ile açılmasını yapmaktadır. Yoğun halde gönderilecek özel sıvılar ile içteki tüm katmanlardaki sert maddeler yumuşar ve çözünür. Tahliye aşamasında basınçlı sular ile alırız. Su tankı haznesi olan cihazımızın bir köşesinde birikir. Petekli evlerde oda sıcaklığını artırma amacınıza ve özellikle gaz tüketimini azaltma hedeflerinize uygun düşecek çalışmalardır bunlar.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ