Fatih Taya Hatun Tesisatçı

Fatih Taya Hatun tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti ve petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Fatih semtine hizmet vermekteyiz.

Taya Hatun Tesisatçı Ustaları

Fatih Taya Hatun tesisatçı ısı göstergesine sahip termal kamera bina, duvar ve fayanstaki sıcak su sızmasına yönelik su kaçağı tespiti yapmakta ve orada hasarsız işlemleri uygulamaktadır. Belli derecelerde ilgili borudan geçecek şekilde su aktarımı yaparız. Artık makinemizi istediğimiz yere tutarak sızma noktaları ve duvara yönelik ıslatılan yerleri bulabiliriz. Onarımlar da bu doğruluk üzerinde devam eder ve gereğinden fazla tadilat yapmayacak olan firmamız ile güvendesiniz. Fatih Taya Hatun tesisatçı sıcak su ve deterjan dökülerek tıkanıklık açma gibi beyhude yöntemler yerine makine kullanarak giderin kırmadan açılmasını benimsemiştir. Gerçekten de lavabo altındaki gideri çıkartarak, alaturka veya klozet giderine direkt ulaşarak, banyo pimaşı içini tıkayan nesneleri direkt temizleyerek ve daha çok pek çok yönde robot cihazı kullanmaktayız. Spiral tel ismini verdiğimiz bir aparat vardır. Elektrik iletilir ve dönmeye başlar. İlgili bağlı olduğu cihazı kablosunun uzunluğu artırılabilir olmakla birlikte 30 metre ortalama uzunluğa sahiptir. Lavabolar için keza eşsiz olup tüm oluşumlar, rastgele ve bir noktadan gideri tıkamış nesneleri parçalar ve ilerlemesini sağlar. Tuvaletler için de bunun daha büyüğünü ve birikmelere yönelik belli hız ile ilerleyecek olan düzeneği kullanmaktayız.

Fatih Taya Hatun tesisatçı yakıt harcamasında tasarruf, kombi ve petek bakımı işleminden geçtiğini belirtmekle birlikte petek temizliği günün her saatinde yapılabilir. Zaten kısa süren işlemdir. İki hortum ve evinize uygun havlupan, kombi, kolektör, petek kenarındaki kısmı kullanarak zemindeki sistemi bile solüsyonla yıkanması sağlanarak temizlenmesidir. Su aktarım ve geri çekim işlemleri petek suları ile yapılacak olan metrekaresi fark etmeksizin tüm kirli halde bulunan soğukluk oluşturan peteklerin içindeki maddeleri alarak ısınır duruma getirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ