Kağıthane Telsizler Tesisatçı

Kağıthane Telsizler tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , ilaçla petek temizliği ve su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Kağıthane semtine hizmet vermekteyiz.

Telsizler Tıkanmış Kanal Açma

Kağıthane Telsizler tesisatçı olarak pimaşın sürekli taşma yapması, pimaştaki atıkların geri gelmesi tıkanıklık açma robotu kullanan İstanbul tesisat firmaları olarak yani bizim için iyi sonuçlar verecektir. Üst üste binen ve cihaz ile güç verilmesi ile katmanları açılabilen, atığa temas ederek yerlerinden eden uzunca bir düzenek olup kanal içlerinde yönlendiririz. Ev ve ana giderler için farklı yay sistemleri vardır ve aynı aygıta bir kamera ekleyerek giderdeki sayısız nesnelerin ne derece temiz hale geldiğini de görebiliriz. Kağıthane Telsizler tesisatçı “kaloriferdeki kirli su nasıl temizlenir?” şeklinde bize gelen sorularınız için petek temizliği işlemini öneriyor. Ucuz ve yüzeysel kaloriferdeki kirli suyu temizleyecek ekipmanları bir kenara bırakın. Ancak verim düzeyi yüksek kimyasal ilaç ile bunun aktarımını yaparak petek içindeki kirleri söküp alabilirsiniz. Bizler iki tane kablo girişi yaparak bile veya peteğin hemen yanına bir kablo takarak direkt o noktaya ilişkin kirleri sökebiliriz. Eğer 1 dakikadaki su çekme ve arıtma hızı 100 litreyi aşkın cihaz kullanıyorsanız, içteki maddelerin sökülmesi ile anında o birikmeleri alırsınız ve sıcak su sonraki ısıtmalarda daha iyi iletilecektir. %40 peteğin ısıtması için tükettiği doğal gazda az tüketimi gören müşterilerimiz de vardır.

Kağıthane Telsizler tesisatçı suyun boşa aktığı binalarda su kaçağı tespiti için test pompası kullanıp, borudan geçen basınç miktarını ölçebilir. Tadilat olmaz. Kimyasal ilaç eklenebilir ve şebeke borusundaki kaçak noktaları ilaç kullanıldıktan hemen sonra genelde düzelmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ