Beyoğlu Şehit Muhtar Tesisatçı

Beyoğlu Şehit Muhtar tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beyoğlu semtine servisimiz mevcuttur.

Şehit Muhtar Tesisatçı Telefonları

Beyoğlu Şehit Muhtar tesisatçı fayans altlarındaki su borularında kırmadan su kaçağı tespiti çalışmalarını anlık olarak yapabilir. Gerçekten zemin katmanları veya duvar arkasındaki su damlatan borular olsun açığa çıkan ve kendisini çok az da olsa belli eden sesler ile yerleri bulunabilir. Modern teknikler ile bilgisayar araştırmasını da bir arada sunarak ortaya çıkan analizler sonucunda sıkıntılı kısımlarda kırma çalışması yaparak, yalnızca orada onarım yapıyoruz ve fayansları da onarabiliriz. Beyoğlu Şehit Muhtar tesisatçı yağmur suyunun tuvalette taşma ve atık sıçrama problemini oluşturmasında tıkanıklık açma sistemlerini önerir. Öncelikle bizim hedefimiz kanallardaki tüm kirliliği sıkışmakta olduğu yerden uzaktan kablolar ile ortadan kaldırmaktır. Bunu yapabilmek için ön araştırma lazımdır. Kameralar ile sistemlere bakarken karşımızda gerçekten atık mı yoksa kanal eğim sorunları nedeniyle sistemsel sorunlar mı var, lağım kanalları suyu kaçırıyor mu, sızdırıyor mu gibi soru işaretlerine değiniriz. Ortaya çıkan analizden sonra ise ilgili nesnelerin konumlarını uzaklaştırmak için bazı aparatlar kullanırız. Atıkları helezon yay başlıklı bir teçhizat ile lağım kanalında kolaylıkla ilerletiriz. Bunun yanı sıra yoğun su göndererek, ne derece düzenli çalıştığını gerek bu tür tekniklerle gerekse kamera ile son incelemeleri yaparak uygularız.

Beyoğlu Şehit Muhtar tesisatçı radyatörlerin yarıdan fazlası ısınmıyorsa veya ılık kalıyorsa temizlenmesinde yanadır. Özellikle petek temizliği yapabilmek için tek bir kanal hattından tüm sistemlere hızlıca erişiriz. Kimyasal sıvıları peteklere ulaştırmakla birlikte iç yapısındaki kirler çözünmeye başlar. Kablolar ile onları dışarı alırız. Aygıtımızdaki filtre kısmında ise birikir ve birkaç saatte tüm peteklerin soğuma nedenlerini yok edebiliriz ve bunu kırma dökme olmadan yapıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ