üsküdar mimar sinan su tesisatçısı

Üsküdar Mimar Sinan su tesisatçısı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Firmamız su sızıntısı arama merkezidir. Mutfak betonunu kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmalar mı arıyorsunuz. Bize ulaşınız. Mutfak betonundan sizin veya alt kata akan sular olabilir. Bazen sizin duvarınızdaki ıslaklık üst katlardan da geliyor olabilir. Önce sizin dairenizde test pompası takılıp eksilme durumlarına bakarız. Eğer bu türde veri yoksa üst kattaki tesisata aynı işlemi yapabiliriz. Hangi evdeki tesisatta sorun varsa bu şekilde sabitleme yaparız. Basınç aralığında ise onarım sıvısı, daha büyük sızıntı ise dedektör ile tüm tesisat geçen bölgeleri tarar ve sınırlı tadilat ile onarımlar yapabiliriz.

Mimar Sinan Kameralı Tesisatçı

Üsküdar Mimar Sinan su tesisatçısı yıkmadan, tadilat yapmadan petek temizliği servisidir. Sökmeden petek temizleme nasıl yapılır? Petek sıcaklığını arttırmanın yolu yalnızca kenarından havanın alınması değildir. Kireç, pas petekte sürekli üretilir ve artmaya devam eder. Ne kadar çok ise ısıtılan su bir noktadan sonra ılık olarak kalır. Bu maddeleri dikkatlice kimyasalı cihaza ekleyip, petekteki suyu sürekli cihazımız arasında gidip gelmesini sağlayarak alıyoruz. Peteğin tüm suyunu alsanız ve yenileseniz bile sorun çözülmez. Çünkü elimizdeki makineler oldukça güçlü ve 45 dakikalık bir işlemde temiz hale getirebiliyoruz. İnatçı ve yerleşmiş bu nesnelerin alınması ile sıcaklık artışı ve peteklerde fazlaca oranları yakalayabileceğiniz tasarruf çözümleri sizleri bekliyor olacak.

Üsküdar Mimar Sinan su tesisatçısı gidere zarar vermeden tıkanıklık açma yapan firmadır. Gider tesisatının içini temizlemek için gelişmiş atık çırpma yani parçalama yayları kullanılarak cihazdaki titreşimlerin iletilmesi gerekir. Kanalizasyona geçiş kısmında atık varsa bu cisimler robot cihazla yıkandıktan sonra çıkartılarak sistemdeki geriye kalan atıkların da kanalizasyona geçmelerini sağlar ve test ederek çözüm üretiriz. Üsküdar Mimar Sinan tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçebilir ve servis oluşturabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ