üsküdar bahçelievler tesisatçı

Üsküdar Bahçelievler tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı bulma, makineli petek temizliği ve tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Lavabo giderinden gelen koku ve atık için tıkanıklık açma robotu kullanan firmayız. Lavabodan kötü kokular geliyorsa durmuş ve hatta yükselmiş hava ile buluşmuş olabilir. Tahminlerle işimiz yoktur. Kamera takar ve atık sistemlerinden direkt görüntü alır, birikme yapan bölgeleri en iyi uzaklaştıracak kimyasal ilaç olamadan lavabo temizleme için yay sistemini robot cihaza takar ve kanalizasyonla buluşmasını sağlarken, bazı testler ile bunun gerçekliğini sorgularız.

Üsküdar Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Üsküdar Bahçelievler tesisatçı su sızıntısı önleyici tesisat servisidir. Su sızıntısı durduran ve kapatan ilaç kullanan İstanbul su kaçağı tespiti firması olarak uygun fiyatlar ile işlem yapıyoruz. Profesyonel su sızıntısı bulan cihazlar arasında çok küçük damlama türündeki vakaları veya daha büyük türdeki sızıntıları da anlayabilen test pompası takımını tesisatınızla sınırlı kalacak şekilde kurar ve ilk ölçümleri yaparız. Örneğin 2 bar basınç ilk aşamada vardır ve sabit durmuyor düşüyor ise o düşme aralığını baz alarak ne boyutta olduğunu görür ve gerek görülürse ilaçla kapatma, daha büyük bir sızıntı ise dedektör ile tam yerini hatasız görebilecek donanımlar ile onarım gibi işlemlerle güzel sonuçlar getirilebilir.

Üsküdar Bahçelievler tesisatçı petekte soğumayı önleyen petek temizliği firmasıdır. Peteğin, kombinin bakım işlemleri için bizleri arayabilir ve kontrolleri yapılmasından sonra tesisata makinemizi takarak özel peteğin içini yıkayan kimyasal ile tertemiz duruma getirebiliriz. Bir, iki saatlik işlem ile petek yakıt tasarrufu ve daha yüksek derecelere daha az yakıt ile ulaşmanızın önünü açmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ