esenyurt esenkent tesisatçı

Esenyurt Esentepe tesisatçı firmamız robotla su kaçağı tespiti, petek temizliği ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Tadilatsız su kaçağı tespiti servisi veren firmayız. Nasıl yapılır? Binaya zarar vermeden, plastik gideri parçalamadan su kaçaklarının yerini bulmak için tesisat türüne göre hareket ederiz. Bir örnekle anlatalım. Bahçede toprağın altından lağım kokuları geliyorsa oradaki gider kanalında çatlama olabilir ve gider ünitesini bularak, logar kanalını kullanarak varsa atıkları robot makineyle temizleme, kamera takarak çatlama yapan alanların görüntülenmesini uygularız. Bu sayede sızıntıların hızlıca görüntülenmesi, onarım alanlarının tam olarak bulunmasını sağlar ve fazladan işçilik maliyeti üretmeden boru parçası değiştirebiliriz.

Esentepe Su Kaçağı Tespiti

Esentepe tesisatçı suyun giderden geri gelmesini garantili açan tıkanıklık açma servisidir. Kırmadan gider borusu modeli ne olursa olsun tamiri yani içindeki pisliklerin tam olarak temizlenmesi özel kameralı robor ile yapılmaktadır. Kameralı gider açıcı makine ile tuvalet gider ağzından, küvet giderindeki plastiğe, lavabo sökülebilir ek boru sistemleri ile açıcı yayın cihaz tarafından titreşim uygulanmasıyla atıkların ileri yönlü hareketini yapar ve pimaşa zarar vermeden gider açma çalışmalarını yaklaşık bir saatin içinde tamamlayabiliriz. Gideri parçalamadan temizlemenin yöntemini sizlere her zaman garantili sunulmaktadır.

Esenyurt Esentepe tesisatçı makineli petek temizliği hizmeti vere servistir. Petek tam anlamıyla ısıtmıyor ise içerisinde kireç, tortu gibi maddeler bulunuyor olabilir. Makinemizdeki kimyasallar ve güçlü basınç ile tüm bu yabancı maddeleri alabiliriz. Petek ayarlarının yapılabilmesi için ilk önce atıkların çok dolu olduğu yerleri termal kamera ile bulup havlupan ve kombi gibi alanlardan bağlantı kurarak sıvı ilaç aktarımı yaparız. Bu yabancı maddeler peteklerden çözünür ve makinemizdeki basınç ile tamamen alınabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ