esenyurt cumhuriyet mahallesi tesisatçı

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, petek temizleme ve kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri vermektedir. Lavabo taşmasına kırmadan tıkanıklık açma servisi veririz. Doğal lavabo açma yöntemleri değil, cihazla tamamen hijyenik ve temiz gider tesisatlarını öneriyoruz. Pimaş, ana gider ve komşunun gider tesisatı gibi pek çok alanda kullanılabilir ve neyin tıkandığını kamera takarak görebiliriz. Ustanın kaynak hatasından dolayı da atıklar buna neden olabilir. Lavabo açıcı kimyasal yerine kamera görüntüleri ile atık noktalarını bulur ve gidere takılacak açıcı yayın cihazımızdaki güç ile dönmesi ve atık alanlarının tamamen temizlemesini yaparak hiçbir gider, bina tesisatını kırmadan atık şehir hatlarına gönderebiliriz.

Cumhuriyet Mahallesi Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı kombi bakımı ve petek temizliği servisi veren firmadır. Petek temizleme de mobil gezen ve ofisi olmayan kişilere karşı uyanık olmanızı öneririz. Peteğin içindeki suyu bir miktar aldığınızda pütürlü, çamurlu maddeler geliyorsa acilen bizi arayınız. Çünkü petekteki soğuma sorunu bu maddelerden dolayı olur. İki, üç bar basınçlı su yönlendirmesi yapan cihazımız ile tüm peteklerdeki maddeleri önce ön yıkama ardından ilaçlı şekilde yapılarak cihazımızda toplanmasını uygulayarak tesisattaki tüm problemleri ve ısıma sorunlarını yok edebiliriz.

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı tadilat yaptırmadan su kaçağı tespiti yapan firmadır. Alt katın banyosuna su akıntısı, kaçağı var probleminde tüm banyo ve duvar alanı dahil ses aygıtı ile dinleyerek su sızıntısı noktasını dedektör yardımı ile bulabiliriz. Bu gürültüler yoksa test pompası sonucuna göre suyun sızıntı yaptığına dair basıncına bakarız ve tesisata kapatıcı ilaç gönderebiliriz. Bunda da sonuç temiz çıkarsa banyo gider kanallarına kameralı cihaz takıp, tesisattaki tüm sızıntı noktalarını direkt göndererek problemi kısa sürede çözümleyebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ