sancaktepe sarıgazi tesisatçı

Sancaktepe Sarıgazi tesisatçı servisi olarak petek temizliği, robotla tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Kırılan su borusunu bulan firmayız. Sızdıran temiz su tesisatı yerinin kırmadan bulunması akıllı cihazlar ile yapılırken boru ölçüleri ve hangi malzemeden yapılacağı ustalarımızın tecrübeleri ile aynı gün içerisinde sorunlarınız tamamen yok olabilir. Tecrübeleri ile aynı gün içerisinde sorunlarınız tamamen yok olabilir. Örneğin, atık su tesisatı montajı için hasarı öncelikle görmemiz gerekir bunu da kanal içinden kamera ile bularak yapmaktayız. Musluğun gövdesi su kaçırıyor ise tesisatı kapatıp, arızalı parçayı bulup, değiştirme yapıyorsak zemin altında gelen su damlacıkları içinde dinleme makinesi ile problemleri görüp ona yönelik yerini bulup onarıma geçmekteyiz. Kısacası su kaçağı tespiti her zaman kendine özgül sorunları olan tesisatları hemen analiz edebilecek akıllı cihazlar ile yapılması gerekir.

Sarıgazi Su Kaçağı Tespiti

Sarıgazi tesisatçı gider açma işlemini kırmadan yapmaktayız. Giderdeki suyun geri gelmesi, çamur ve yabancı cisimlerin giderde kalması, tıkanma yapması gibi durumlara yönelik gidere kamera ile bakılması ile işleme başlarız. Bu her zaman atık sorunu olmayabilir ve çöken gider borusu da tahliye kanalında sıkıntı yaşatabilir, bunu ilk önce kazı işi olmadan yaparız. Durumu size anlatır ve temizleme yapılacaksa açıcı robot makine ile giderde tıkanıklık açma çalışmasına başlayarak uzun yay ekipmanı gidere takarız ve yetersiz gelirse yeni yay ekleyerek daha ileri uçlara da ulaşabiliriz.

Sancaktepe Sarıgazi tesisatçı kalorifer petek temizliği servisidir. Petek ısıtmıyor ise oluşan kireç tabakası katmanları doldurmuş, suyun akışını kesmiş ve ortalama iki senede bir cihazımız ile bu hizmeti almanız ile tesisatın içindeki tüm pislikleri garantili temizlemekteyiz. Rahat bir kış geçirmek ve en önemlisi peteği ilaçla, cihazla temizleyen servisler olarak koruma sıvısı, kombi bakımı, tesisat kontrolü ve sızdırmazlık araştırması gibi pek çok işlemi de bir arada sizlere sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ