atışalanı tesisatçı

Atışalanı tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, cihazlı su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmetleri veriyoruz. Kameralı cihazlarla tıkanıklık açma işlemini pratik bir şekilde yapmaktayız. Makine ile pimaş gideri açmaktayız. Suların geri gelmesi nedenleri ana giderin içinin tıkanması ve tahliye yapılmaması olabilir. Aşırı yağmurlu havalar, gidere olmadık çöplerin atılması buna neden olabilir. Gider açan tesisat ustası ekiplerimiz gideri kontrol ederek içindeki tüm atıkların ilerletilmesini robot cihazımızdaki yayın boruya geçmesi ve açıcı yayın çalıştırılması ile atık miktarına bağlı olarak birkaç saat hatta daha kısa sürede tamamlayabiliriz. Üst katlardaki gider sularının da bu temizleme işlemi sonucunda su yüksekliği düşecek ve kameralı tıkanıklık açma işlemleri zararsız, tadilat olmadan yapılması teklifini sizlere ilerletmekteyiz.

Atışalanı Su Kaçağı Tespiti

Esenler Atışalanı tesisatçı servisi olarak su kaçağı tespiti hizmetini son teknoloji cihazlarla vermekteyiz. Evinde su kaçağı olmasını kimse istemez. Bu su kaçakları bazen çok kötü yerlerde meydana gelebilir. Duvarlarda olan su kaçakları duvarınızı kabartabilir ve bu da evinizde çok kötü bir görüntüye yol açar. Su kaçağının sizden kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Ama su kaçağı üst kat komşunuzdan dolayı da kaynaklanıyor olabilir. Bunu çıplak gözle kimse öğrenemez. Bunun için bir kameralı tesisatçı çağırmanızda fayda vardır.

Atışalanı tesisatçı İstanbul’da en iyi petek temizliği firması arıyorsanız buradayız. Peteklerdeki sıcaklığın düşmesi temiz suda kendiliğinden oluşan kireç, pas gibi maddelerin artması ve tıkama yapmasında oluşur. biz ise en yakın veya en uzaktaki peteklerin ısılarını aynı dereceye getirebilmek için kimyasal ilaçları ve petek temizleme makinelerini kullanarak olumlu sonuçlar alıyoruz. Her peteğe erişim sağlayabiliriz ve kirlilik oranlarını sıfıra indirinceye kadar durmadan çalışmaya devam ederiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ