eyüp düğmeciler tesisatçı

Eyüp Düğmeciler tesisatçı firmamız makineli petek temizliği, su kaçağı tespiti ve tıkalı gider açma hizmetleri vermektedir. Doğal gaz enerji tasarrufu sağlayan petek temizliği firmasıyız. Sürekli arıza yapan, filtresi tıkanan kombiniz varsa peteğin zamanında temizlenmemesi sizde mevcut ise filtre ve hatta cihaz arızası bile yapabilir. Peteklerin ısı verimliliği gün geçtikçe düşüyor, kombide ısı artışı sağlıyorsanız bu size hep zarardır. İçini bir kereliğine bizim firmamızdan petek suyunu yıkayan, temizleyen, içindeki pislikleri zararsız, petekleri sökmeden alan ilaçlı sıvı ile temizlenmesini sağladığınızda farkı hemen göreceksiniz. Ayrıca tesisattaki tüm maddelerin düzenli bir şekilde alınmasının ardından temiz su eklenmesini petek içi metalini koruyan sıvı ile birlikte yapmanızda dolayı oksitlenme gibi pek çok sorunlara baştan önlem almış oluyoruz.

Düğmeciler Su Kaçağı Tespiti

Düğmeciler tesisatçı olarak alanında tecrübeli ve deneyim sahibi bir ekip personeline sahibiz. Her türlü sorunu da bir çırpıda çözüp kalıcı bir konum oluşturmaya özen gösteririz. Su kaçağı tespiti işlemleri de her aşamada bu özen ile ilerleriz. Kırmadan, nokta atışı tespit işlemleri ile her zaman verimli bir su kaçak araştırmasını gerçekleştirirken de müşterilerimizin de fikir ve görüşlerini her daim referans alarak ilerlemekteyiz. Bu işi seneler boyunca gerçekleştirdiğimiz için de aktif bir şekilde kaçak onarım aşamalarında güçlü bir yapıyla ilerlemeye özen göstermekteyiz.

Eyüp Düğmeciler tesisatçı lavabodan gitmeyen suyu açan servistir. Lavabodan devamlı atık suların gelmesini tıkanıklık açma makinesi ile pimaş borusu içindeki yemek artıkları, saç, kıl gibi nesnelerden tutun da arka plandaki duvarın içindeki ana gidere kadar doğru olan hatlar dahil olmak üzere cihazla temizleyebiliriz. Kameralı ile küçük bir kontrolden sonra tıkanıklığın yok olduğundan emin olabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ