eyüp topçular tesisatçı

Eyüp Topçular tesisatçı servisi olarak cihazla su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktayız. Ev ve iş yerlerindeki borularda meydana gelen büyük küçük fark etmeden oluşan hasarları kameralı cihazlarla tespit edip onarımını yapmaktayız. Kameralı cihazlarla yapılan tespit işlemi her zaman daha avantajlıdır. Diğer türlü yapılan tespit işlemlerinde illaki bir yerlerde kırma dökme yapılır ve bu da evinizde büyük hasarlara yol açabilir. Sizler ve bizler de böyle bir şeyin olmasını istemediğimiz için bu yeni son teknoloji cihazları kullanarak büyük hasarlara yol açmamaktayız. Su kaçağı tespiti işlemlerinde hep en iyisini hedeflediğimiz için her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz.

Topçular Su Kaçağı Tespiti

Topçular tesisatçı firmamız kalorifer tesisatını kimyasal ilaçlı temizleyen servistir. Kombiyi yüksek ayarlarda çalıştırmaya gerek kalmadan peteğin sıcaklığını arttırmak için cihazda arıza olmaması, filtresinin tıkanmaması, peteğin içinin temiz olması ve hatalı tesisat bağlantısı olmaması gerekir. Hepsinin bir arada uzman İstanbul petek temizliği firması olarak araştırabilir ve çalışma sonunda sızdırmaz hortumlar ile havlupan, kombi gibi hatlardan başlayarak cihaza gönderilecek ilacın peteklerin hepsine geçmesini sağlarız. İlacın peteklerde birikmemesi için 2-3 bar seviyesinde basınçlı şekilde devir daim yapmakla birlikte tüm kirlenme maddelerini odluğu gibi almakta ve peteğin maksimum miktarda su içermesini sağlamaktayız.

Eyüp Topçular tesisatçı banyoda tıkanıklık açma işleminde taşan gider içerisine açıcı yay gönderilmesi ile başlar. Yay atık noktalarına gelir ve cihazdaki dönüş hareketi ile parçalanır. Tesisat borusuna zarar verilmez. Yay, robot cihazdaki dönüş gücü haricinden ekibimizin daha derine yayı ilerletmesi nedeniyle en uzaktaki noktalara kadar ulaşır ve kamera ile o noktaların temiz duruma geldiğine emin oluruz. Kaliteli ve güvenilir robotla tıkanıklık açma işlemi için bizlerle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ