eyüp çiftalan tesisatçı

Eyüp Çiftalan tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Tıkanıklık açan firma olarak giderden görüntü alarak tıkanıklık açma işlemlerine önem veriyoruz. Rastgele bir metal çubuk veya farklı bir aparat ile çalışmalar her zaman iyi sonuç vermez. Örneğin, gidere düşen bir oyunca olduğunu düşünün. Bir çubuk ile ittirilerek daha ileride durması sorunu çözmez ama robot cihazdaki yakalama pençesi ile geri çıkartılabilir, normal atık türleri için ise kıvrımlı yay yine gider içi kamera ile bakıldıktan sonra uygulanabilirken, betona ve kanalizasyon borularına zarar vermeyecek İstanbul’da tıkanma problemini temizleyebilecek firma arıyorsanız bizi arayınız.

Çiftalan Su Kaçağı Tespiti

Çiftalan tesisatçı doğal gaz enerji tasarrufu sağlayan petek temizliği firmasıdır. Sürekli arıza yapan, filtresi tıkanan kombiniz varsa peteğin zamanında temizlenmemesi sizde mevcut ise filtre ve hatta cihazı arızası bile yapabilir. Peteklerin ısı verimliliği gün geçtikçe düşüyor, kombide ısı artışı sağlıyorsanız bu size hep zarardır. İçini bir kereliğine bizim firmamızdan petek suyunu temizleyen, içindeki pislikleri zararsız, petekleri sökmeden alan ilaçlı sıvı ile temizlenmesini sağladığınızda farkı hemen göreceksiniz. Ayrıca tesisattaki tüm maddelerin düzenli bir şekilde alınmasının ardından temiz su eklenmesini petek içi metalini koruyan sıvı ile birlikte yapmanızdan dolayı oksitlenme gibi pek çok sorunlara baştan önlem almış oluyoruz.

Eyüp Çiftalan tesisatçı su borusu deliğini garantili onaran servistir. Su borularında deliğin kapanması ve su sızıntılarının durdurulması için macun çekilerek, içten onarım sıvısı ekleyerek, boru parçası kesilip yerine yenisi eklenerek ve sızdırmazlık testleri yapılarak garantili su kaçağı tespiti işlemleri uygulanabilir. Fiyatları da uygun seviyeye çektik ve herhangi bir dairede kaçak olduğunu veya olmadığını anlamak için test pompası direk tesisata takılıp basıncın durumunu ölçer ve verileri aldıktan sonra ilgili kata çıkıp ses dedektörü ile tarama yapılması sonucunda sızıntının nokta yerini buluruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ