bakırköy kartaltepe tesisatçı

Bakırköy Kartaltepe tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve makineli petek temizliği hizmetleri vermektedir. Bilgisayarla su tesisatının yerini bulma cihazlarını kullanan firmayız. Bilgisayarlı su kaçağı tespiti yapan firmamız analiz aşamasında neler uygulandığını kısaca anlatmak istiyoruz. Tuvaletin duvarında ıslaklık varsa bizi arayın. Kaçağın sıcak veya soğuk su tesisatında olduğunu bulunur ve sırf sizin dairenizle kalacak şekilde basınç testi yaparız. Aynı zamanda bir diğer arkadaşımız ses dedektörü ile duvar içindeki sesleri dikkatlice dinler ve cihaz ekranında bunları görür. Ses titreşimlerindeki rakamlar sızıntının boyutunu ve tam yerini bulmamızı sağlar. Kırdığı duvar ve fayansı onaran su kaçağı firması istiyorsanız bizi arayınız.

Kartaltepe Su Kaçağı Tespiti

Kartaltepe tesisatçı mutfak giderlerine atmış olduğunuz yabancı maddeler ve yemek artıkları yüzünden tıkanan gider borusunu açan firmadır. Gider açma makinesi sayesinde tıkanan boruları hiçbir kırma dökme yapmadan yemek artıkları sıkışmış borunun içerisine kameralı cihazlarımızın ucuna bağlamış olduğumuz açıcı yay sayesinde artıkları parçalayarak tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Tıkanıklığı açtıktan sonra ise tesisat vermiş olduğumuz basınçlı su sayesinde tesisat borusunu temizleyip evinizden öyle ayrılmaktayız. Onarımını yapmış olduğumuz yerler bir yıl garantilidir ve bizi aramanız dahilinde evinize ücretsiz servis göndermekteyiz.

Bakırköy Kartaltepe tesisatçı soğuk havalarda peteklerin sıcaklığını arttırmanın yollarını sunmaktayız. Suyun temizliği petek temizliği le alakalıdır. Her sene yapılmasına gerek yoktur. Bizim sunduğumuz teknik servis ile iki sene verimin arttırılması mümkündür. Peteklerde hava yapma sorunu olmadan tesisat kabloları ile bağlantısını yapabiliriz. Getireceğimiz ile aktarımı yapılacak olan ilaçların köpürerek içteki tüm yapışkan ve yerleşik kireçleri, tortuları ayrıştırması sağlanır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ