zeytinburnu telsiz tesisatçı

Zeytinburnu Telsiz tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Ekiplerimiz yüksek basınç içerikli su püskürtecek elektrikli cihazları kullanır. Yalnız bunu yaparken sadece su değil onunla birlikte örneğin toz zerreciklerinin bir araya gelip tutunduğu kireç açısından önemli olan bu birikintileri zayıflamasıdır. Çözünmeyi başarmamız ile birlikte zaten suyun devamlı tek bir yöne doğru gitmesinden dolayı 10’larca litre içeri girerken, dışarıya çıkışını da izliyoruz. Her şey tam olarak kontrolümüz altında ve ne kadar peteğe sahip olursanız olun hepsi için petek temizliği servisimiz mevcuttur.

Telsiz Su Kaçağı Tespiti

Telsiz tesisatçı binalarınızın içinde veya dış yüzeyinde dolaşan veya beton içlerini ıslatan sulara yönelik önlem almaktayız. Su kaçağı tespiti ekiplerimiz dıştan baktıkları binanın pencere kenarındaki ıslaklığı rahatlıkla görebilir. Aslında oraya bir termal cihaz tutulduğunda kaçak daha net ortaya çıkacaktır. bina içinde bu örnek soruna dair inceleme yaptığımızda beton içinden geçen petek borularındaki sızıntıyı bile rahatlıkla bulabiliriz. Amatör bir firma değiliz ve her işimizi de eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Zeytinburnu Telsiz tesisatçı servisimiz tıkanıklık açma işlemlerini robot cihazlarla yapmaktadır. Boru içlerinde rahatlıkla dolaşması ve inanılmaz az bir alan kaplamasına sahip açıcılar ile bunu yapmaktayız. Atığı dağıtma, parçalanmasını sağlama, aşağı eğimli geniş boruya düşmesine yardımcı olma ve daha fazla özellikleri ile yardımınıza hazırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ