maltepe esenkent tesisatçı

Maltepe Esenkent tesisatçı firması olarak kombi petek temizliği, su kaçağı tespiti ve kırmadan tıkanıklık açma servisleri veriyoruz. Kalorifer tesisatındaki su sızıntılarını tespit edip tamir eden firmayız. Kalorifer su sızıntı önleyici kimyasal su kaçağı tespiti başlangıç evresinde kullanılmaz. Önce sorunun hangi peteklerden kaynaklandığını bulmak gerekir. Petek panel borularında su kaçaklarını anlamak için basınçlı test makinesi ile bakılması veya kombinin ekstranın incelenmesi gerekir ve termal kamera ile direkt sızdıran peteklerin de bulunması mümkündür. Seyreltilecek kapatıcı ilaç ile sızıntı kısa süre içinde tamamen tadilata gerek kalmadan duracaktır.

Esenkent Su Kaçağı Tespiti

Esenkent tesisatçı kalorifer montajı petek temizliği yapan servistir. Uzun ömürlü, yüksek ısı veren radyatör petekleri elde etmek için kirlilik durumuna, tesisat hatalarını araştırma ve varsa kombi cihazı kontrolü gerekir. Örneğin, uzun ömürlü radyatörleri elde etmek için sırf kirlilikten devam edecek olursak radyatörün kenarına takılacak olan bir hortum ve makineden salınan temizleyici kimyasal ile tüm içerisindeki pisliklerin çözünür duruma gelmesi ve makineye toplanmasını sağlarız. Kireci ve pasın olduğu bölgelerde maalesef soğuma olur ve petek sürekli ılık kalıyor gibi şikayetler artar. Fakat koruma sıvısı ile komple çözümleri sizlere birkaç saat içinde ulaştırabilir ve ısınma kalitesini arttırabiliriz.

Maltepe Esenkent tesisatçı tıkalı pimaş borusunun açılmasını yapan tıkanıklık açma servisidir. Tıkalı gider açma nasıl yapılır? Pimaş dahil her taraf kamerayla incelenir. Kanalda çatlak ve atık olan bölgeler bulunur ve temizleme gerekiyorsa robot makine yayı o pimaş içine takılırken atıkları kavrar ve aynı işlemi su makinesiyle de yapabiliriz. Eğer gider borusunda hasar veya çatlak varsa sizden onay alıp elimizdeki onaylı bilgiler ile küçük tadilat veya kapatıcı ilaç ile tamamen sorunu yok edebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ