maltepe altıntepe tesisatçı

Maltepe Altıntepe tesisatçı firmamız cihazla su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Yerden ısıtmalı, alüminyum peteklerde petek temizliği yapan servisiz. Petekler ne zaman temizlenmelidir? İki, üç sene aralığı genelde doğru zamandır. Petek temizliğinin önemi soğuma ve fazla tüketilen yakıt sorunlarının önüne geçilmesi açısından verimlidir. Neden petek temizleme yaptırmalısınız? Binanın ısıtma kalitesinin artmasını sağlamak, tesisat ömrünü arttırma açısından önemlidir. Özel kimyasal içerikleri temizleme makinesine eklenen kimyasal le peteğin her alanına bu sıvının geçerek kireç, pasın çözünmesine yardımcı olduğu ve yeteri kadar çalıştırıldığı anda tüm kirleri tamamen alabiliriz. Fazla süre almayacak kırma dökme tadilat işlerinin olmaması avantajlarının yer aldığı bu işlemleri mutlaka öneriyoruz.

Altıntepe Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Altıntepe tesisatçı su sızıntısı önleyici tesisat servisidir. Su sızıntısını durduran, kapatan ilaç kullanan İstanbul su su kaçağı tespiti firması olarak uygun fiyatlar ile işlem yapıyoruz. Profesyonel su sızıntısı bulan cihazlar arasında çok küçük damlama türündeki vakaları veya daha büyük türdeki sızıntıları da anlayabilen test pompası takımını tesisatınızla sınırlı kalacak şekilde kurar ve ilk ölçümleri yaparız. Su sızıntısını gerek görülürse ilaçla kapatma, daha büyük bir sızıntı ise dedektör ile tam yerini hatasız görebilecek donanımlar ile onarım gibi işlemlerle güzel sonuçlar getirebilir.

Maltepe Altıntepe tesisatçı gider yıkaması yapan basınçlı su makinesi kullanan firmadır. Kanalı temizlemek ve tıkanıklık açma gibi adımlarda atıklardaki miktarın ve yerleşim yerlerinin tam olarak bulunması adımlarında kanal içlerinden inceleme yapılarak kamerayla tüm birikintilerin yerini buluyoruz. Özel kanal kamerası ile belirlenen bölgelere kanal yıkama makinesi ve açıcı yay ekipmanları ile atıkların kanalizasyona geçmesini sağlıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ