maltepe gülensu tesisatçı

Maltepe Gülensu tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, kırmadan tıkanıklık açma ve petek temizliği servisleri veriyoruz. Kombi petek temizleyen firmayız. Kombili evde petek temizliği yapan firma olarak farklı petekler ve ısınma tesisatları içinde desteğe hazırız. İlk günkü gibi temiz  petek içi tesisatı elde etmek için belli zaman aralıkları ile makineyle temizleme yapılması gerekir. Sırf petek suyunun değiştirilmesi adımlarından bahsetmiyoruz. Kaba pisliği alıp, kimyasal eklenmesi ile tüm içindeki sabit sert kireç, tortu gibi maddelerin de makineler ile alınmasını sağlıyoruz. Bu sayede tüm petek ısınmama şikayeti garantili olarak çözülürken, peteğin ısınmamasına neden olan tesisat, kombi gibi ihtimalleri de araştırarak bu türde sizlere çözüm sunmaktayız.

Gülensu Su Kaçağı Tespiti

Gülensu tesisatçı banyo giderini kırmadan hızlı açan tıkanıklık açma servisidir. Giderler neden tıkanır? Saç, kıl temizlik sırasında kullanılan bazı ürün kalıntıları, erimeyen şampuan banyo giderinde taşkın sorununa neden olabilir. Pimaşını açan makine önce kamerayla kanal içlerine bakarak atık mı yoksa gider tesisatında çöküntü mü var sorularını yanıtlarız. Gideri su ile açma, robot cihaz teli ile gider içindeki nesneleri parçalama gibi farklı türdeki yöntemlerin tamamı tadilatsız çözümler olup, her iki seçeneğe de ekiplerimiz analiz yaparak karar verirler ve hemen sonuç üretirler.

Maltepe Gülensu tesisatçı kırma dökme olmadan su kaçağı arama cihazı kullanan firmadır. Su kaçağı nasıl bulunur? Gelişmiş teknolojiler gerekli ve sizin bulmanız çok zordur. Örneğin, insan kulağının bile algılamakta zorluk çektiği su sızıntı sesleri vardır ve su kaçağı tespiti alanında bir yerde sızıntı varsa o su beton içinde dolaşır ve farklı yerlerde ses yapar. Biz bunları betonu kırmadan anlayabilecek dedektör taramaları uygulayarak sorunları nokta olarak yerlerini bulur ve başarılı su kaçağı tamiri yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ