altayçeşme tesisatçı

Altayçeşme tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve makineli su kaçağı tespiti hizmetleri vermektedir. Kanal yıkaması yaparak kırmadan gideri temizleyen firmayız. Yağ birikintileri ve çeşitli atıklar ile dolmuş gider içindeki tüm nesneler özel gider yıkama makinesi kullanarak temizleme yapılırsa tıkanıklık açma işlemleri hemen çözülebilir. Kamera sarkıttığımız tüm kanal içindeki oluşumlar dikkatlice bulunup, su püskürtme başlığı veya gider kanalını temizleyen robot cihaz ünitesindeki özel yaylar ile tertemiz duruma getirebilir ve bunu tadilatsız olarak sizlere sunabiliriz.

Altayçeşme Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Altayçeşme tesisatçı sökmeden petek temizlik kimyasalıyla yıkama yapan servistir. İlaçlı petek temizlik kimyasalı kullanan petek temizliği servisi elemanlarımızın tek uyguladığı tesisat kirlerini makineyle yıkayarak alma işlemidir. Kombi, tesisat bağlantı hatalarını bularak size bilgi verir ve onayladığınız zaman düzeltici adımlar atacaktır. Peteklerin içini yıkayan makine geniş su tankına sahip ve sızdırmaz hortumlar ile tesisata bağlanırken oluşturulan basınçlı su peteklere dolup devir daim yaptırıldıktan sonra kirlerin çözünür duruma gelmesi ve çekilmesi uygulanır. Artık tesisata daha fazla sıcak su geçecek alan olduğu için peteğin yaydığı sıcaklığını attırma hedeflerinize de ulaşabileceksiniz.

Altayçeşme tesisatçı alt katın tavanındaki sararmayı araştıran su kaçağı tespiti firmasıdır. Banyodan, mutfaktan, tuvaletten alt katın tavanına sararma oluyor gibi durumlarda atık su ise kanal içlerinden sızdıran parçaları kamerayla, eğer kalorifer tesisatı ise termal kamera basınç test makinesi ile nokta sızan yeri kırmadan bulma işlemleri yapılabilir. Alt katın tavanına temiz su damlıyor ise dedektör , basınçlı test pompası ikili cihaz taraması ile yüzey içlerinde hasarsız analiz ile sonuç üretebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ