baltalimanı tesisatçı

Baltalimanı tesisatçı firması olarak cihazla su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve kırmadan tıkanıklık açma servisi veriyoruz. Patlayan su borusunu kırmadan tamir, onarım işlemlerini yapan firma olup su kaçağı tespiti tarama aygıtları ile araştırma yapmaktayız. Alt kat banyosunda su damlaması varsa su tesisatında patlak olduğu anlamına gelebilir. Patlayan su borusu kırmadan nasıl tespit edilir? Örneğin, demir su borusunu ele alalım. Çürüme nedeniyle sorun oluşabilir. Zemin, duvar alanları ses dedektörleri ile taranıp, hasar bölgesi bulunur. Duvar, fayans içlerindeki su seslerini dilneyen aygıt olup su tesisatına ulaşır ve kimyasal ile boru deliğinin tıkanarak kapatılması veya değiştirilmesi gibi işlemler yapılabilir.

Baltalimanı Su Kaçağı Tespiti

Sarıyer Baltalimanı tesisatçı düşen petek sıcaklığını düzelten petek temizliği servisidir. Peteğin üstü sıcak altı soğuk veya farklı yüzeylerdeki soğumaların nedenlerini termal kamera ile araştırarak direkt petek kenarından kimyasal veya kombi, havlupan girişleri ile kanala kimyasalı makinemizle göndererek yıkama yaparız. Tortu, kireç, çamur varsa bu yıkama sıvısı çözünür duruma getirir ve kanaldaki alınarak cihazımızda sıkışması sağlanır. Bu sayede peteklerin daha iyi ısınması hedefinize bir adım daha yaklaşırız.

Baltalimanı tesisatçı kalitesi tesisat firması olup tıkanıklık açma makineleri ile hizmet veriyoruz. İstanbul’da nüfusun artması ile her dairedeki atıklar ve yabancı cisimler kısa zamanda rögarda tıkanıklık sorunlarını oluşturabilmektedir. Gideri en iyi açan makine robot aygıtlar olup titiz bir çalışma ile pimaş içerisine özel yaylar takarak atıkları parçalıyoruz. Çamur gibi bir arada duran bu oluşumu atıkları paramparça ederek, kanal içine yönlendiriyoruz. Pimaş borulara da zarar gelmediği bu işlemlerde özel kameralar ile işlemlerin doğruluğunu mutlaka teyit ediyoruz. Sarıyer Baltalimanı tesisatçı olarak en hızlı hizmeti sizlere vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ