sarıyer baltalimanı tesisatçı

Sarıyer Baltalimanı tesisatçı firması olarak cihazlı su kaçağı tespiti , kırmadan tıkanıklık açma ve makineli kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Devamlı tıkanan lavabolar, lavabo suyunun hiç gitmemesi ve lağım suyu kokusu yapan lavabolar için tıkanıklık açma ekiplerini arayınız. Gerek kameralar ile kanallarda inceleme yapılması gerek matkap büyüklüğünde bir cihazın ucundan ilerleyen tel ile kanallardaki pislikleri ilerletmemiz ile kırmadan çözümler sunuyoruz. Yemek artıkları, et kalıntıları, sebze, saç ve sakal gibi sayısız maddenin lavaboları doldurması ve istila etmesine izin vermeyiniz. Zamanla çatlama yaparsa su kaybı yapan lavabo giderleri nedeniyle sorunlar giderek büyür. Ofis, iş yeri, müstakil ev, villa, apartman dairesindeki lavabo kanallarının tamamen ve kusursuz temizlenmesi, giderinin açılması işlemleri için bizi arayınız.

Baltalimanı Su Kaçağı Tespiti

Baltalimanı tesisatçı kaloriferin altı ısınmıyor sorunun aynı gün çözen petek temizliği servisidir. Kalorifer altı soğuk, üstü sıcak, altı yanmıyor gibi durumlarda kalorifer sıcaklığını arttıracak çözümler sunmaktayız. Kalorifer paneli ve boru hatlarının üzerine tutulacak sıcaklık ölçen kamera ve bazı testler ile bu işleme gerek var mı sorun kombi tesisat arızası gibi nedenlerle mi gibi konuları inceleriz. Petek soğumasını durduran kireç, pas ve tortu maddelerin özel kimyasallarla yıkayan kalorifer temizlik makinesinin devir daim yapması sonucunda olmaktadır. Bir, iki saatlik zaman içinde su akışını durduran bu pislikleri alıp, temiz su ekleyerek bazı bakım işlemleri ile güzel sonuçların alınması mümkündür.

Sarıyer Baltalimanı tesisatçı su kaçak arama ve sızıntı bulma cihazı kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktadır. Lağım kanallarında sırf kamera takibi ile hasarlı kısımları onarıma geçebiliriz. Kombiden bataryaya bağlı sulardaki kayıpları görmek için termal kamera ile inceleme yeterlidir. Şebeke hatlarında yalnızca basınç testleri ile su kaybının net görülmesi ve hatta bazı sıvı aktarımı ile onarımını kontrol edilmesi dahil hepsini önermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ