esenler namık kemal tesisatçı

Esenler Namık Kemal tesisatçı firması olarak robotlu tıkanıklık açma , kırmadan su kaçağı tespiti ve kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Su borularında kırmadan kamera ile su kaçağı tespiti yapan servisiz. Sıcak su borusunda kaçak yerini bulan makine görüntü alıcı termal kameradır. Örneğin, kalorifer tesisatı, kombi su borusunda kaçak yeri duvar ve zemin gibi alanlara tutulan bu cihaz ile ısı haritası oluşturulurken tıkanma, soğukluk ve su sızıntısı noktalarının tam olarak görüntülenmesi sağlanır. Mutfağın fayansı ve duvarında sürekli sıcak su gelmesi gibi durumlarda suyun göründüğü noktalar yanıltıcı olabilir fakat bu sisteme ek olarak basınç testini de uygulayarak sorunları aşabiliriz.

Namık Kemal Su Kaçağı Tespiti

Namık Kemal tesisatçı kaliteli petek yıkama kimyasalı olan firmadır. Petek yıkama cihazları, kimyasalları nedir? Basit deterjanlar kireci, tortuyu tam olarak çözemez ve fazla kullanılması tesisatın içinde kalmasını sağlayarak zarar oluşturabilir. Kaliteli kimyasallar yeteri kadar ustalarımızın anlık takibi ile uygulanır ve cihazdaki basınçlı su ile birlikte verilerek sürekli devir daim yaptırılır. Petek modeli fark etmeksizin petek temizliği makinemiz ile içinin temizlenmesi sağlanabilir ve kirli oluşumlar taktığımız cihazımızda kalır. Peteğin altının, üstünün ve orta kısmının ısınmama sorunu durumlarda tam çözüm ve problemi cihaz ile araştırıp akılcı yöntemleri sizlere sunmaktayız.

Esenler Namık Kemal tesisatçı tıkanan tuvale ve lavabo giderini açan firmadır. Tıkanan lavabo ve tuvalet giderleri herkesin başına fazlasıyla iş açar. Gider tıkandığı zaman evde kendi başımıza açmak bir hayli zordur. Tıkanıklığı açmak isterken daha kötü bir hale sokabilirsiniz. Bu yüzden bu işi profesyonel yapan firmamızdan yardım almanızda fayda var. Tıkanıklık açma işlemlerini tecrübeli ustalarımızla profesyonel bir şekilde yaparız. Kameralı cihazlar kullanılarak yapılan bu tıkanma açma işlemleri çok zamanınızı almayacak şekilde ve kırmadan yaparız. Kıvrımlı yay aparatlarımız sayesinde gider içinden görüntü alarak gider içinden görüntü alarak cihazı atık bölgesine göndererek atık noktasını açarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ