terazidere tesisatçı

Terazidere tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, makineli tıkanıklık açma ve cihazla petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çamurlaşmış ve kireçli peteği kırmadan petek temizliği yapan firmadır. Basınçlı su ile peteğin içerisinde biriken pas, tortu ve kireçlenmeyi peteğin içerisinde hareket ettirip dışarıya atıyoruz. Bu nesneler petek içerisindeki sıcak suyun hareket alanını kısıtlayarak peteğin orta ve üst taraflarının ısınmasına engel olur. Kimyasal ilaçlarımızla ve tesisata bastığımız basınçlı su ile peteğinizin içerisindeki pisliği temizleyerek eski ısısına kavuşturuyoruz.

Terazidere Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Terazidere tesisatçı alanında uzman su borusu tamiri teknik servislerimiz ile su kaçağı tespiti yapmaktadır. Yerinden çıkan, kırılan ve damlama yapan şebeke borusunun belirtileri farklıdır. Ses varsa yalnızca dinleme yaparız ve buluruz. Ses yoksa yani küçük damlamalar yapıyorsa test pompaları ile alakalı boru sistemlerini hemen ortaya çıkarır oralarda kimyasal ile kapatma işlemini yaparız. Uzman desteğimizi fazla bir ödeme yapmadan bizi tercih ederek alabilirsiniz.

Terazidere tesisatçı tuvalet, lavabo kanal açma servisi tıkanıklık açma cihazı kullanmaktadır. Tıkalı kalmış kanallardaki nesneleri hareket ettirmek şarttır. Bir cihaz ile bu yapılabilir ama tek aparat ile olmaz. 30 farklı takılıp, çıkartılabilir aparat vardır. Genelde birçoğu güç verilerek dönmesi ve ilerletilmesi ile çalışır. Tuvaletlerdeki bez parçaları, ıslak mendilin tıkadığı kanallarda bu yabancı cisimleri geri çıkartmak dahil olmak üzere çelik kıvrımlı açıcı yay ile o silindirli kısımdan hızlıca kanalın açılmasını da yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ