beykoz rüzgarlıbahçe tesisatçı

Beykoz Rüzgarlıbahçe tesisatçı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı tespiti ve ilaçlı petek temizliği servislerimiz bulunmaktadır. Özel kimyasallı basınçlı petek temizliği makineleri ile petek yıkama işlemi yapmaktayız. Peteklerinizi kontrol ettiniz mi? Alt, orta kısımlarında soğukluk mu var? Bunun nedeni sıcak suyun geçmemesidir. Birkaç tür petek içinde türeyen nesne vardır. Sert oluşumlu olup kireç, tortu şeklinde devam eder. Güçlü ilaçları peteğe cihaz ile aktardıktan sonra peteği tıkayan soğuk kalmasına neden olan tortu, kireç toz kıvamına gelmeye başlıyor. Basınçlı su ile çekip filtre kısmına sabitliyoruz. Oradan da kanalizasyon sistemlerine aktarmaktayız. Peteğe zararı olmayan kimyasal ile tıkama işlemlerini peteği sökmeden yapan firmamız ortalama -2 saate birçok peteğin kirini alabilir.

Rüzgarlıbahçe Su Kaçağı Tespiti

Rüzgarlıbahçe tesisatçı İstanbul tıkanıklık açma servisi veren firmadır. Giderlerde kameralı tıkanıklık açma nasıl yapılır? Bulanık görüntü varsa kamera ekipmanı ilk başta kullanılmaz. Pimaş açıcı yay gidere ulaştırılır. Açıcı yay, sifon ve oradan pimaş borusuna geçer ve cihazdaki titreşimler ile tamamen tüm pislikleri ilerletiriz. Giderde hiçbir atık bırakmaz ve kamera ile bakılarak gerekirse su makinesi ile rastgele dağılmış durumdaki sayısız atıkları da temizleyebiliriz.

Beykoz Rüzgarlıbahçe tesisatçı zemindeki fayanstan su gelmesini araştıran su kaçağı tespiti servisidir. Fayans arasına su kaçırmaması için macun sürülür. Zamanla bu aşınır. Fayans altına pek çok tesisat döşenmiştir. Eğer sızıntı varsa macundan yukarıya ve beton içinden alt kata su kaçağı olabilir. Hepsi önce basınç testi, ardından şebeke suyu kaçaklarını kırmadan bulan ses dedektörü ile nokta bulunabilir. Ardından ise onarım aşamalarına geçilir. Az da olsa bir kırma işlemi söz konusudur.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ