beykoz çubuklu tesisatçı

Beykoz Çubuklu tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve makineli petek temizliği servisleri vermekteyiz. Elemanlarımız ile peteklerdeki ılık ve soğuk etkiyi kırmaktayız. Petek temizliği yapılırken kesinlikle yerlerinden sökülmesine izin vermeyeceğiz. Zaten modern teknoloji de buna karşıdır. Tek yaptığımız dışarıdan peteklerdeki ve odalardaki ısıları ölçmemiz. Sorunlu kısımları bulmamız ve onlar üzerinde cihazımızı kullanarak uygun ve seri şekilde temizlemeye başlamamızdır. Buradaki ince ayrıntı çeşitli kimyasalları birkaç dakika çalıştırıp çıkan siyah suyun ardından evinizi terk etmiyoruz. O suların tamamen berrak hale dönmesi bazen birkaç saati alabiliyor. Emin olarak attığımız adımlarda bize güvenebilirsiniz.

Çubuklu Su Kaçağı Tespiti

Çubuklu tesisatçı kıramdan tuvalet tıkanıklığını en kısa sürede açan tıkanıklık açma servisidir. Cihaz gücü ile bunu yapabiliriz ve bu işlemi çokça uyguladık. Kameralı tıkanıklık açma cihazımızın giderdeki atıkları hızlıca kavraması orantılı titreşim ile gider içi plastikten başlayarak uzaklaştırılması, atık yoğunluğuna göre kısa sürede bulunabilmesi ve görüntü alarak temizlendiğinden emin olmamız ile çalışmalar devam etmektedir. Gideri tıkanan tuvalette su tahliyesine gerek yoktur. Atık hareket ettiğinde kanalizasyona hızlıca akıp gider ve betonu kırmadan ekiplerimiz kısa vakitte bunu sağlamaktadırlar.

Beykoz Çubuklu tesisatçı borularda tam kontrol yapmaktadır. Suların aktığı yeri bulmak için çok sayıda belirtiler vardır. Seslerden hareketle akustik aygıt ne kadar su borusu içte de olsa dinlemeler yaparak su kaçağı tespiti uygulayabilir. Vakit almadan kırılacak kısımda yoğun su çıkışları görülmesi mümkündür.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ