çekmeköy kirazlıdere tesisatçı

Çekmeköy Kirazlıdere tesisatçı firmamız cihazla su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve kırmadan tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Peteklerin içerisinde biriken atıkları petek temizliği servisi ile sorunları gideren firmadır. Petekleri kış aylarında ısınma ihtiyacımızı gidermesi için sık sık kullanırız. Bu ihtiyaç doğrultusunda da peteklerden istediğimiz verimi almak isteriz. Ama bazı zamanlarda peteklerinden istenilen verimi alamayız. Her ne kadar kombinin ayarını yükseltip peteğin ısınmasını isteseniz bile petekte sorun varsa eğer hiçbir zaman fazla bir veremeyecektir. Bahsettiğimiz sorun ise peteklerin temizlenmemesinden dolayı kaynaklanan petekteki kireç, tortu ve pas gibi maddelerin tavan yapmasıdır. Bunun sonucunda da petekte su geçişi olmaz ve yine dediğimiz gibi hem istediğiniz verimi alamazsınız hem de soğuk aylarda ısınma ihtiyacınızı gideremezsiniz. Makineli olarak yaptığımız petek temizleme firmamızdan istediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

Kirazlıdere Su Kaçağı Tespiti

Kirazlıdere tesisatçı su kaçak borularında oluşan sızıntılarını su kaçağı tespiti servisi ile bulmaktayız. Fayans, mermer, duvar ve banyo küveti gibi yerlerde oluşan su kaçaklarını profesyonel bir şekilde bulmaktayız. Bu belirttiğimiz yerlerde oluşan sızıntılar gözle görünmemektedir ve tespit işlemi biraz zaman alabilir. Makineler dışında zaten bu kaçakları tespit etmek fazlasıyla maliyetlidir çünkü tesisat sistemindeki hemen hemen her yer kırılır, bunu da ne siz istersiniz ne de biz isteriz. Böyle sıkıntılar meydana gelmesin diye de son teknoloji kameralı su kaçağı tespiti cihazları kullanmaktayız. Bu sayede tesisatta hiçbir kırma dökme işlemi de yapılmaz.

Çekmeköy Kirazlıdere tesisatçı lavabo ve tuvalet giderini tıkayan maddeleri açmak için tıkanıklık açma servisi veriyoruz. Gider borularına atılan maddeler boruların iç kısmında sertleşir ve sıkışır. Bu da istenmeyen bir tıkanıklığın meydana gelmesine sebebiyet verir. Bizlerde böyle oluşan tıkanmaları her zamanki gibi tıkanıklık açma cihazları ile açmaktayız. Böylece yine tıkanıklık açarken de hiçbir boruya zarar vermemiş oluyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ