maltepe gülsuyu tesisatçı

Maltepe Gülsuyu tesisatçı firmamız peteklere zarar vermeden petek temizliği, kırmadan su kaçağı tespiti ve cihazla tıkalı pimaş açma servisi veriyoruz. Tesisat su borusu yeri bulan firmayız. Kırmada kaçak yapan tesisat su borusu bulma su kaçağı tespiti cihazı ile yapılabilir. Su tesisatının yerini belirlemek için öncelikle karşımızdaki sıcak su boruları ise termal kamera ile istediğimiz tüm yüzeyleri tarayabiliriz ki bu çalışma sırasında ekrana kaçak noktaları da görebiliriz. Bilgisayardaki tarama verileri sesi de analiz edebilir ve şebeke borusundaki sızıntı noktalarındaki gürültüleri dedektör ile takip ederek yine hasar vermeden yerini saptayabiliriz. Örneğin, lavabonun duvarından su akıyor ise oradan geçen ve sızdıran temiz su borusu fayansı bile kırmadan önce basınç testi, ardından ses dedektörü ile hemen bulunabilir ki bu da fazla bir tadilat yapmadan çözüm demektir. Kırmadan su kaçağı tespiti işleminde sektörde lider firmalardan bir tanesi durumundayız.

Gülsuyu Su Kaçağı Tespiti

Gülsuyu tesisatçı tıkanan tuvaleti hızlı bir şekilde açan firmadır. Tuvaletim sürekli tıkanıyor diyorsanız gider içinden pimaş boruya müdahale cihazını öneriyoruz. Seramiği, betonu, pimaşı kırmaya gerek kalmadan tıkanıklık açma işleminden söz ediyoruz ve gidere göre çok küçük çapa sahip çelik bir yayı kanala gönderiyoruz. Asla kanalda kopmaz ve zarar vermez. Cihaza diğer ucunu takıp, titreşimin yayılması, sabit atığın hareketi ile daha derine gönderilmesi ve atık kanalından tam anlamı ile gitmesi için her türlü profesyonel hizmeti yapmaktayız.

Maltepe Gülsuyu tesisatçı evinizde ve iş yerinizde bulunan peteklerden bazen istediğiniz verimi alamazsınız. Bu durumun asıl nedeni peteğin içerisinin temizlenmemesinden kaynaklanmaktadır. Çünkü iç kısmı temizlenmeyen petek içerisinde bir süre sonra çamur, kireç ve tortu biriktirerek peteğin bütün kısımlarına etki ederek petek borularının ve peteğin iç kısmının tıkanmasına sebep olur. Peteğe bağladığımız makineli petek temizliği cihazları sayesinde petekleri hızlıca temizler ve petekleri eskisinden daha iyi ısıtmayı amaçlamaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ