esenyurt inönü mahallesi tesisatçı

Esenyurt İnönü Mahallesi tesisatçı firması olarak makineli petek temizliği, robotla tıkalı gideri açma ve kırmadan su kaçağı bulma servisleri vermekteyiz. Petekler kullanım oranına bağlı olarak içerisinde az ya da çok olarak yabancı madde biriktirir. Bu maddelere örnek olarak pas, tortu, çamur ve kireci verebiliriz. Peteğin içerisindeki sıcak suyun her yere eşit dağılmasına engel olurlar. Bu yüzden de peteğin bazı tarafları ısınırken diğer tarafları soğuk olmaktadır. Bu eşitsizliği kesen petek temizliği firmamız makineler ve kimyasal ilaçlarla bu yabancı maddeleri bulundukları yerden parçalayarak peteğin içerisinden dışarı atmaktadır.

İnönü Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

İnönü Mahallesi tesisatçı tıkalı gider borularına sıkışan atıkları borudan kanalizasyona göndermek için tıkanıklık açma robotları kullanmaktayız. Kameralı tıkanıklık açma işlemi yerinden yerine göre zorluk gösterebilir. İç kısımlarda oluşan bir tıkanıklığı görüntülemek dış kısımlara yakın olan tıkanıklığı görüntülemekten daha zordur. Ama yine de robot cihazlarımız zor-kolay fark etmeksizin tıkanıklık nerede olursa olsun bulmaktadır. Tıkanıklığı açmak cihazlı tesisatçı ustaların işidir. Cihaz olmadan yapılan tesisat işlemleri genellikle kırılarak yapılır ve bu da sizlerin karşısına fazladan masraf olarak çıkar. Bu yüzden tıkanıklığı açmak için çağıracağınız ustanın makinelerle çalışıp çalışmadığını ve deneyimli olup olmadığı sormayı unutmayınız.

Esenyurt İnönü Mahallesi tesisatçı su tesisatların da gerçekleşen sızıntıları bulmak için kameralı su kaçağı tespiti cihazları kullanmaktayız. Tesisattaki sorun büyük ya küçük fark etmeden hızlı ve kolay bir şekilde bulmaktayız. İşlemler ne kadar zorlu olsa da tecrübeli ustalarımız sayesinde kolay yollarla yine de sızıntıyı bulabiliriz. Makinelerle yapılan işlemlerde tesisata hiçbir zarar vermeyiz. Bu sayede tercih edilme seviyemiz de yüksektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ