sultangazi yayla tesisatçı

Sultangazi Yayla tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, ilaçlı kombi petek temizliği ve makineli su kaçağı bulma hizmetleri veriyoruz. Açıcı yay teknolojisini tıkanıklık açma işlemleri ile kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Alaturka ve alafranga tuvalet kanalları açıcı özelliği olan bu sistem üst üste binmiş veya yatay olarak sıkışmış atıkları parçalayarak ve delerek açmaktayız. Kameralı olarak her iki tuvaletin giderinin içinden de görüntü almakla birlikte açıcı yay başlıkları ile doğru noktaya yönlendirip açmaktayız. Geride atık bırakmamak için ise işlem bittikten sonra basınçlı su tesisatı ile giderin içini temizlemekteyiz. Yanlış monte edilen bir boru varsa doğru bir şekilde tekrardan takmaktayız. Yanlış monte edilmesinden dolayı tıkanıklıklarda oldukça karşımıza çıkmaktadır.

Yayla Su Kaçağı Tespiti

Yayla tesisatçı kombi temizliği için parçaların kontrol edilmesi ve arızalı parça olup olmadığına yönelik işlem yaparız. Petek temizliği yapılması ilaçlı devir daim motoru ile kirecin, pasın sökülmesi ve tamamen cihazımızda ki filtre de toplanması ile yapılmakla birlikte petekteki ısı artışı ile bütçe dostu bir çalışma yapıyoruz diyebiliriz. Petek temizleme işleminde hiçbir peteği yerinden sökmeden temizlik işlemini öyle yapmaktayız. Su tesisatçısı firmamızla en kısa sürede iletişime geçip soğuk kış günlerinde en iyi ısı verimini almanızı sağlayalım.

Sultangazi Yayla tesisatçı son teknoloji kameralı robot cihazlarla su kaçağı tespiti yapan tesisatçıdır. Kameralı robotlar sayesinde duvar, fayans ve mermer gibi zorlu yerlerde meydana gelen kaçakları görüntüleme cihazları sayesinde noktasal tespit ile bulmaktayız. Bu işlemler esnasında hiçbir kırma dökme işlemi gerçekleşmemektedir. Onarım esnasında belki biraz bir kırma işlemi olsa bile gereksiz yerler kırılmaz ve tespit onarım işlemleri sağlıklı bir şekilde gerçekleşir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ