sultangazi yunus emre tesisatçı

Sultangazi Yunus Emre tesisatçı firmamız ilaçla petek temizliği, robotla su kaçağı tespiti ve kırmadan tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Kışın iyi ısınmayan petek problemini çözen firmayız. Peteklerdeki kireç, tortu ve pas gibi maddeler suyun iyi dolaşmasını engeller ve peteğin içindeki tüm kirlenmeler bir gün çürüme oluşturursa o zaman problem büyümüş olur. Ortalama iki sene aralığı ile petek temizliği işlemini bizden ilaç eklenerek yapılan ve tüm petekleri kapsayacak şekilde içindeki yabancı maddeleri alabileceğimizi sizlere bildiriyoruz. Peteğin ortası, altı, üstü gibi yerler soğuk veya ılık ise içerisinde hava veya kireç birikmiş demektir. Ama ekiplerimiz peteğinizi sökmeden özel cihazlarla yaklaşık bir iki saat süre içerisinde ısınma probleminizi çözebilir.

Yunus Emre Su Kaçağı Tespiti

Yunus Emre tesisatçı tıkanan lavabo açıcı servistir. Lavaboya atılan saç, kıl ve yemek artıkları gibi oluşumlar plastik gideri daraltır. geçiş ihtimalini azaltır ve tıkanma da bu nedenle oluşur. Bazen de tesisatta ki çökme de buna neden olabilir ve ney olduğu anlamak için tesisata kamera takıp atıkları görüp ardından tıkanıklık açma cihazında ki aparat ile temizlenmesi için ileri yönlü aktarım veya geri çekilmesini sağlarız. Cihazlarda pek çok fonksiyon mevcuttur ve tüm nesneleri olduğu gibi temizleyebiliriz. Üstelik hiç bir hasar vermeden bunu uygulayabiliriz.

Sultangazi Yunus Emre tesisatçı atık borusunun su akıttığı yeri bulmak için kameralı su kaçağı tespiti sistemi kullanılmaktadır. Pimaş borularına zararı olmadan gidere takılacak kamera ile bazen kesici nesnelerin giderde çatlama yapması, tıkanma gibi pek çok sebebin sonucu olan kırılma ve sızdırma noktaları bulunabilir. Bu sayede tesisata fazla bir zarar vermeden temizlenmesi için açıcı robot ile yapılırken hasarlı alanı düzeltmek için kapatıcı ilaç veya o alana yönelik tam yerini bulup onarım yapılabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ