sultangazi malkoçoğlu tesisatçı

Sultangazi Malkoçoğlu tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, makineli su kaçağı tespiti ve kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Peteğin ortası, üstü, altı ısınmıyor sorunlarını çözen firmayız. 2-3 bar arasındaki ilaçlı, zararsız su devir daimi ile sızdırmaz hortumları kullanarak peteğin dibine, ortasına, petek borularına çökmüş, kaplanmış, kireç, tortu maddelerini petek temizliği işlemi ile hemen alabiliriz. Peteklerin havasını alsanız bile bu maddeleri dışarıya çıkamaz. Peteklerin altı ısınmıyor ise garantili çözüm, içinin cihazla yıkanması ve petek sökülmesine gerek kalmaması, ortalama 45 dakikada tüm çalışmalarının tamamlanması, ilk ısıtmanın ekiplerimizce yapılması, tesisatın pek çok eksikliğinin araştırılması, kombi bakımı gibi pek çok çalışmayı sizlere sunmaktayız.

Malkoçoğlu Su Kaçağı Tespiti

Malkoçoğlu tesisatçı banyoya tadilat yaptırmadan su kaçağı tespiti yapan firmadır. Alt katın banyo tavanına su akıntısı, kaçağı var probleminde tüm banyo ve duvar alanı dahil ses aygıtı ile dinleyerek su sızıntısı noktasını dedektör yardımı ile bulabiliriz. Bu gürültüler yoksa test pompası sonucuna göre suyun sızıntı yaptığına dair basıncına bakarız ve tesisata kapatıcı ilaç gönderebiliriz. Bunda da sonuç temiz çıkarsa banyo gider kanallarına kameralı su kaçağı tespiti takıp, tesisattaki tüm sızıntı noktalarını direkt görerek problemi kısa sürede çözümleyebiliriz.

Sultangazi Malkoçoğlu tesisatçı banyo tıkanıklık açma makineleri olan firmadır. Banyo tesisatının gider açma işlemin zarar görmesi amatör firmaların ürettiği yan etkilerdir. İşini bilerek yapan firmamız banyo gideri açma çalışmasında beton, plastik gider hatları, ana gider borusuna zarar vermeden süzgeç haznesinden kanala ulaşabilecek çelik yayın cihaz versiyonunu kullanmaktadır. Basit bir ileri geri hareket yapacak düzenek olmayıp, 20 metre ve daha uzun kanal açma içinde uzaklığa erişim, çelik yayın ucuna takılacak açıcı aparatın, cihaz gücü ile dönmesi ve atık kümelerinin yaklaşık 30 dakika içinde kanalizasyonla buluşmasını sağlayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ