kağıthane yahya kemal tesisatçı

Kağıthane Yahya Kemal tesisatçı firmamız robotla su kaçağı tespiti, ilaçla petek temizliği ve kırmadan tıkanıklık açma servisi veriyoruz. Peteklerin kullanımına bağlı olarak içerisinde sizin görmediğiniz yerlerde yabancı atıklar biriktirir. Bu atıkların peteklere fazlasıyla zararı vardır. Bu yüzden de fark edildiği gibi temizlenmesi gerekmektedir. Bunları fark etmek için bir şey yapmanıza gerek yoktur. Kombinizi açtığınız zaman peteklerin ısınmadığını göreceksiniz. Bunu fark ettiğiniz zaman anlayın ki peteklerinizde atıklar birikmiş ve sıcak su geçişini engellemektedir. Bu atıkları kaldırmak için kendi çabanız yetersiz olacaktır. Çünkü petek temizliği işlemleri makineler ve ilaçlar ile yapılmaktadır. Bunları da evinizde barındıracağınızı düşünmüyoruz. Bu yüzden profesyonel firmamızı arayın ki sizlere en kısa sürede yardım edelim.

Yahya Kemal Su Kaçağı Tespiti

Yahya Kemal tesisatçı atık su gider borularından gelen su sızıntılarını kamerayla kırmadan bulan servistir. Atık su kaçağını tamir etmek için kamerayla gider içine beton, tadilat yapmadan cihazın yerleştirilmesi ve görüntü elde edilmesi gerekir. Bazen ise tıkanma oluşturan yabancı cisimler sorunun kaynağı olabilir. Hemen su kaçağı tespiti yapılması için dıştan dedektör incelemesi ile yabancı cisimleri tarayabiliriz. Ayrıca kanal içindeki tüm çatlama, kırılma yüzeylerini dikkatli bir şekilde kameradan gelen görüntüler sonucunda ilaçla kapatma veya onarım için küçük tadilatlar başlatarak doğru tercihlerde bulunabiliriz.

Kağıthane Yahya Kemal tesisatçı lavabo gideri tıkandığında makineli tıkanıklık açma yapan servistir. Lavaboya düşen her kirli ve irili, ufaklı atıklar süzgeçten, evye ve oradan pimaş borudan ana gidere ulaşır ve bu üçünü de 20-30 metrelik kamera kabloları ile dikkatlice inceleriz. İçi temizlenecek gidere ulaşmak için yay robot makineye takılır ve belirlenen noktada temizlik yaparken, kısa alanları su püskürtme makinesi ile de tamamen temiz duruma getirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ