kağıthane şirintepe tesisatçı

Kağıthane Şirintepe tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve robotla su kaçağı tespiti servisleri vermekteyiz. Ev ve iş yerlerinde kırmadan tuvalet açma yapan servistir. Makineli tuvalet açan servisler olarak tıkanıklık açma robotu ile taşan iş yeri tuvaletlerinde gider temizliği yapabiliriz. Önce kanalın içinden boru çapları, ilerleyen dakikalarda kamerayla atık duran bölgelerin bulunması, tuvalet giderindeki atığı parçalayan makine olan robot cihazdaki bazı yaylar ile o alana ulaşıp, tadilat kırma dökme olmadan uygularız. Makinemizdeki özel yay, teller ve bu uzuvlara makinenin güç uygulaması ile sorunlar kanalizasyona gidecek ve sizde derin bir nefes alacaksınız.

Şirintepe Su Kaçağı Tespiti

Şirintepe tesisatçı peteği yerinden sökmeden kimyasal solüsyonla petek temizliği yapan servistir. Toz yumakları, çamurlaşma sıcak suların peteklere ulaşmasını engeller. Normal su ile değil, solüsyon temizleyiciyle petek temizleyen servis olarak makinemizin kontrolünde kirlilikleri alarak berrak, temiz petek suları elde etmenizi sağlamaktayız. Peteği temizlerken evi kirletmeyen servis mi arıyorsunuz? İndirimli fiyatla petek temizleme yapan servis gibi tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşınız.

Şirintepe tesisatçı  alt kata sızan suyu bulan firmadır. Alt kata su sızması en istenmeyecek durumdur. Komşularınız şikayete gelebilir. Yüksek onarım bedelleri aklınıza gelebilir fakat gerçekte böyle değildir. Su kaçağı tespit cihazı çünkü alt kata su akmasını bulan detektör tarama cihazları su kaçağı tespiti makineleri bizde mevcuttur. Alt katın tavanına su akıyor ise sizin kata ulaşır ve zemine yönelik su borusu patlağında yeri bulan ses belirtilerini kullanan detektör kullanırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ