esenyurt talatpaşa tesisatçı

Esenyurt Talatpaşa tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı tespiti ve ilaçla petek temizleme servisleri vermekteyiz. Peteklerde kırmadan tıkanma açan servisiz. Kimyasal ile petek temizliği işlemi peteği açmak için harika çözümdür. Isı verimliliği düşen peteğin havasını almak sizi kurtarmaz. Peteğin içindeki tüm pisliklerin, sertleşmiş kirecin, tortuların ilaçlı su ile 2-3 bar aralığında basınç ile bir iki saatlik bir çalışma sonrasında alınması ve cihazımızda toplanması gerekli ki peteğin içerisine maksimum miktarda su ilave edilebilsin. Eklenecek petek koruma sıvısı da tesisat ömrünü uzatmaya yardımı olmakla birlikte doğal gaz tüketimini azaltabilecek tesisat firması arıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Talatpaşa Su Kaçağı Tespiti

Talatpaşa tesisatçı kırmadan su kaçağını onaran boru tamir cihazı kullanan firmadır. Patlayan demir borularda tamir imkanı sunan cihaz ile sızıntıyı oluşturan su borusunun tam yerini test pompası ile bulunduktan sonra çalışmaları tesisat içinden onarım imkanı sağlayan kapatıcı ilaçlarla yapabiliriz. Diğer taraftan ses dedektörü ile dıştan konumu saptar ve matkap ile kırdıktan sonra dıştan delinen kısma sürülmesi sonucunda su sızdıran demir su borusunda onarım işlemleri de su kaçağı tespiti çalışmaları içinde sunulmaktadır.

Esenyurt Talatpaşa tesisatçı tıkalı giderde atık alanını bulan firmadır. Görüntülü cihazınız varsa bu işlem zor değildir. Bunu temin etmemek ve eski nesil cihazlar ile tıkanıklık açma çalışması tesisata zarar verebilir. Neredeyse çamur kıvamında olan atık alanı ne kadar kalın ve geniş alana yayılmış olsa da tesisata açıcı yayı göndererek adım adım ilerletiriz. Örneğin, lağım kokusu gelen tuvalet sorunu için seramik, gider borusu içine atıkla temas eden yayın çalıştırılması uzaklaştırır ve bunu birkaç sefer daha derinden yapmamız ile sorunlar yok olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ