esenler nine hatun tesisatçı

Esenler Nine Hatun tesisatçı firması olarak kombi petek temizliği, robotla tıkanıklık açma ve kameralı su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. İlaçlı su sızıntısı tespiti onarımı yapan firmayız. Garantili olarak alt kata damlayan su borularının onarımını yapmaktayız. Zeminden ve duvardan su kaçıran su tesisat borularını su kaçağı tespiti makineleri arasındaki test pompası ile basınçtaki dengesizlikleri yakalayarak, aşırı basınç sorunu olan su borularını görerek ilgili dairedeki sorunları teşhis ederiz. Su tesisatına takılacak bir aparat ile su borusunun içini onaran ilaç kullanırız ve sızıntı noktasına ulaştığı anda bu sızıntı dışarı çıkması esnasında katılaşmaya ve tampon yapmaya başlar. Bu şekilde çoğu tesisatı evin en ufak bir yerini kırmadan onarmaktayız.

Nine Hatun Su Kaçağı Tespiti

Nine Hatun tesisatçı en iyi petek temizleme tesisat firmasıdır. Kaliteli kadromuz ve son model petek temizliği makinelerimiz ile petek ısınmıyor gibi sayısız durumlarda ilaçlı temizleyici ekleyerek makinemiz ile tüm petekteki kirlerin olduğu gibi çözünmesini sağlıyoruz. Çözünen tortu, kireç gibi nesnelerin tam olarak alınması için yüksek devir daim hızına sahip makinelerimiz ile peteğin altı ısınmıyor gibi sorunlara son veriyoruz. Garanti süreleri olan bu çalışmaları önermekteyiz. Ayrıca kalorifer arası toz temizliği kuru buhar makinelerimiz ile üst taraftan başlatılacak çalışma ile toz, yabancı cisim ve daha nice nesneleri olduğu gibi temizlemekteyiz.

Esenler Nine Hatun tesisatçı kırmadan tıkanıklık açma servisidir. Bir gider borusu içindeki atıklardan kurtulmak için kanal içinde hasar vermeden özel robot yayları ile temizleme yapılması gerekir. Günümüzde robot makine kullanmadan önce kanal içine kamerayla bakılmasından hemen sonra açıcı yay seçimlerinde bulunulur ve tesisat eklenmesi ile dikkatlice temizlenebilir. Atıklar kanalizasyona yönlendirilir. Geri çıkartılması uygun olan yabancı cisimleri de bu robot ile alabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ