beykoz acarlar tesisatçı

Beykoz Acarlar tesisatçı firmamız makineli tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve robotla su kaçağı bulma servisleri vermekteyiz. Kaliteli petek temizliği makineleri kullanan kimyasalla petek temizliği yapan firma olup 10 yılı aşkın bu işi yapmaktayız. Kaliteli ilaçlar basınçlı su ile peteklere gönderildikten sonra yoğum kir sökülmeleri yapar. Kanaldaki kireç, tortu, toz ve diğer pislikler kimyasal ilaç ile bütünleşir ve ufak parçalara ayrılır. Cihaz ile devir daim sırasında bu maddeler sürekli filtre kısmında takılır. Suyun berrak hale getirilmesi sağlanır. Peteği soğutan neden bazen bu kirlerdir. Biz kombi petek bakımı gibi hizmetler ile en ufak ayrıntıları da araştırarak sizlere güzel sonuçlar sunmayı hedefliyoruz.

Acarlar Su Kaçağı Tespiti

Acarlar tesisatçı su kaçağının yerini makineyle bularak onaran deneyimli su kaçağı tespiti firmasıyız. İç ve dış kuvvetlerden dolayı kırılan tesisat birimleri yoğun su sızdırması yapabilir. Duvar içini deliyorsunuzdur ve oradan su borusu geçiyordur. Islaklığı çok sonra fark edebilirsiniz. Duvar içinden alt kata su akıntısı gibi durumlarda görülebilir. Su tesisatında eksilme yapan yerleri bulmak için basınç testi uygularız. Su tesisat borusu patlağı neredeyse onun varlığını cihaz ile buluruz. Ardından tesisat geçmekte olan yüzeyleri ses ve sıcaklık bakımından tarama cihazları ile test eder tam yerlerini saptarız. İşlemler uzun sürmez ve onarım imkanları sorunun yerini bulduktan sonra şekillenecektir.

Beykoz Acarlar tesisatçı gidere kaçan cismi çıkartan, atık tıkanma problemi olan kanalları kırmadan tıkanıklık açma servisidir. Cep telefonu tuvalete düşüp atık kanalını tıkayabilir. Kol saati farklı cisimler de buna örnektir. Bunlar olmasa bile fazla miktarda tuvalet kağıdı, ıslak mendil ve atılmaması gereken cisimler atıklarla aynı alanda tıkanma yapıyor olabilir. Kamerayla yerleri bulunur. Atık delici, açıcı yay robot cihaz ile bütünleştirilip, kanala gönderilip atıklar kanalizasyona gönderilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ