esenyurt zafer mahallesi tesisatçı

Esenyurt Zafer Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, tıkalı pimaş açma ve ilaçlı petek temizleme servisleri veriyoruz. Mutfak giderlerinde meydana gelen tıkanmaları robot cihazlarla kırmadan açan firmadır. giderlere atılan yabancı cisimler, yemek artıkları ve yağlar boruların tıkanmasına sebep olur. Tıkanan borulardaki yağlar ve atıklar zamanla sertleşerek boruyu tamamen tıkar ve borudan geçecek suyu da engelleyerek kaçağa da sebep olabilir. Tıkalı gider açma servisimiz son teknoloji cihazlarıyla tıkanıklığın yerini hemen bulabiliyor. bizleri arayarak makineli tesisatçı hizmetimizden yararalanabilirsiniz. Artık tıkanıklık sorunları kırmadan çözülebiliyor. Tesisat içerisine yerleştirdiğimiz yay sayesinde sıkışan yabancı cisimler çözerek tesisatta tıkanıklığı açıyoruz. Açtıktan sonra tesisata basınçlı su vererek tesisatın temizlenmesini sağlıyoruz.

Zafer Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Zafer Mahallesi tesisatçı firmamız su kaçağı bulma cihazı kullanır. Duvar su izolasyonu olmadan binalarda duvar su sızıntısı gibi durum olabilir. Özel kameralı teknolojik cihazlar duvar içindeki ıslaklık durumunu inceleyebilir, içinden su tesisatı geçiyorsa basınç rakamlarına, rutubet durumlarına ve kırmadan su sızıntısı araştırma cihazları olan dedektör, termal kameralı ekipleri ile tam nokta su kaçağı tespiti yapabiliriz. Bu sayede sorun bölgelerine ulaşabilir ve bu özel bilgiler ışığında gerekirse su tesisatında onarım sıvısı veya duvar dışından gelen sular için izolasyon çözümlerini bizden alabilirsiniz.

Esenyurt Zafer Mahallesi tesisatçı kombi petek temizliği yapan firmadır. Kombi temizliği için parçaların sökülmesi ve kontrol edilmesi gerekir. Kontrol edilmesinin ana nedeni ise kombinin içinde arızalı parça olup olmamasıdır. Petek temizleme yapılabilmesi için de petekteki ilaçlı suyun devir daim yapması sonucunda peteğin içerisindeki pasın sökülmesi ve tamamen cihazımızda ki filtrede toplanmasını sağlamaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ