ümraniye ıhlamurkuyu tesisatçı

Ümraniye Ihlamurkuyu tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, makineli tıkanıklık açma ve ilaçlı petek temizliği hizmetleri vermektedir. kalorifer tesisatında su sızıntıları tespit, tamir eden firmayız. Kalorifer su sızıntı önleyici kimyasal su kaçağı tespiti başlangıç evresinde kullanılmaz. Önce sorunun hangi peteklerden kaynaklandığını bulmak gerekir. Kalorifer, petek panel borularda su kaçaklarını anlamak için basınç test makinesi ile bakılması veya kombinin ekranının incelenmesi gerekir ve termal kamera ile direkt sızdıran peteklerin de bulunması mümkündür. Seyreltilecek kapatıcı ilaç ile sızıntı kısa süre içinde tamamen tadilata gerek kalmadan duracaktır.

Ihlamurkuyu Su Kaçağı Tespiti

Ihlamurkuyu tesisatçı ısınma kalitesi yüksek petek temizliği işlemleri yapan servistir. Radyatör petek montajı, temizlik, kombi bakım gibi işlemlerde deneyimli kadromuz ile getirilecek olan bir makineye sistemin bağlanması ve tesisatın içindeki tüm kirlerin tamamen çekilmesini sağlıyoruz. İçten herhangi bir zararı olmadığı gibi ısıtma kalitesi de gözle görülür derecede artacaktır. Petek alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında elbette yeni nesil daha iyi ısı yayan petekler önemlidir fakat onların içinin temizlenmesi de bir o kadar doğal gaz faturasının sürekli yüksek gelmesi gibi durumları lehinize çevirecek türdendir ve gün içi bu çalışmaları ekiplerimiz tamamlayabilir.

Ümraniye Ihlamurkuyu tesisatçı lavabo gideri tıkandığında makineli tıkanıklık açma yapan servistir. Lavaboya düşen her kirli ve irili, ufaklı atıklar süzgeçten, evye ve oradan pimaş borudan ana gidere ulaşır ve bu üçünü de 20-30 metrelik kamera kabloları ile dikkatlice inceleriz. İçi temizlenecek gidere ulaşmak için yay robot makineye takılır ve belirlenen noktada temizlik yaparken, kısa alanları su püskürtme makinesi ile de tamamen temiz duruma getirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ