sultanbeyli necip fazıl tesisatçı

Sultanbeyli Necip Fazıl tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Boru iç kısımlarında meydana gelen tıkanıklıkları evinize gelen tıkanıklık açma servisimiz ile açmaktayız. Boru tıkanmaları genellikle kendi hatalarımızdan nadiren de boruların yanlış monte edilmesinden dolayı kaynaklanmaktadır. Kendi hatalarımız derken gidere atılan tuvalet kağıtları, çay çöpleri, yemek artıkları ve yağlardır. Bu artıklar giderleri tıkamasa diye düşünseniz de fazla fazla attığınız için tıkanmaya sebebiyet verir. Atılan yağlar da aynı tepkiyi verir. Atıklar sıkışır ve sertleşir. Bizlerde bu tıkanmaları çözmek için son teknoloji tıkanıklık açıcı cihaz kullanırız. Bu cihazlar sayesinde gider borusunda hiçbir hasara sebebiyet vermeyiz. İşimizi profesyonel olarak yapmaktayız.

Necip Fazıl Su Kaçağı Tespiti

Necip Fazıl tesisatçı tıkanan petekleri açmak için petek temizliği servisi veren firmadır. Tıkanan petekler kış aylarında kaloriferden istediğiniz ısıyı almamanıza neden olur. Bu da evinizin soğuk kalmasına sebep olur. Kombinizin ayarını ne kadar yükseltirseniz yükseltin petekten istediğiniz ısıyı alamazsınız. Sadece yüksek doğal gaz faturası ödemiş olursunuz. Peteklerin içerisindeki kireci, tortuyu ve paslanmaları makinelerle ve petek temizleme ilaçları ile temizlemekteyiz. Bu bahsettiklerimiz sayesinde peteklerde hiçbir sökme işlemi yaşanmadan temizlik işlemi son derece profesyonellikle yapılır. Ve her petek bir yıl boyunca garantili olarak sizlere teslim edilir.

Sultanbeyli Necip Fazıl tesisatçı pis su ve temiz sudaki kaçakları su kaçağı tespiti servisi ile bulmaktayız. Su kaçakları çoğu zaman gözle görülmeyen yerlerde meydana gelir. Bu yüzden evde kendi başınıza bu kaçağı bulmanız fazlasıyla zordur ancak çoğu yeri kırarak düşük bir olasılıkla kaçağı bulabilirsiniz. Teknolojinin de ilerlemesiyle birlikte su kaçaklarını artık profesyonel cihazlarla kırmadan bulmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ