sultanbeyli battalgazi tesisatçı

Sultanbeyli Battalgazi tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, makineli su kaçağı bulma ve petek temizleme servisi vermekteyiz. Kimyasal ilaç ile su borularında kireç birikmesini açan tıkanıklık açma servisidir. Asidik ilaç olmamasından dolayı yan etkisi yoktur fakat tesisat içine aktarımından sonra önüne çıkan kirecin, pasın çözünmesini sağlayacak güçlü kimyasallar kullanıyoruz. Tesisata zararı yoktur ve gün içi makineli işlemler ile yapılırken kirlenme durumları, suyun musluktan, bataryadan pis akması gibi sayısız vakalarda kaliteli ve sağlıklı sonuçları üretmekteyiz.

Battalgazi Su Kaçağı Tespiti

Battalgazi tesisatçı alt kata su damlatan boruları su kaçağı tespiti makinesiyle bulan servistir. Yeni su tesisatında kaçak nadirde olsa görülebilir. Kaynak, işçilik ve diğer sebepler şebeke su borusunda aşırı basınç problemine neden olabilir ve zayıf noktalarda kırılmalar olur. Ses oluşur ve alt kata su damlar ve yoğun halde bile akabilir. Ekibimiz ses dedektörü ve vananın kapalı iken açığa alınması sırasındaki seslerini de takibe alarak nereden kaynaklandığını bulur. Zemindeki birkaç hatta bir fayans kırılması ile onarımın da çok küçük kalabileceği işlemleri pek çok defa yaptık ve mutlaka öneriyoruz.

Sultanbeyli Battalgazi tesisatçı kimyasal ilaç ile petek temizliği yapan servistir. Temizleme işleminin gerekli görüldüğü petekler dıştan termal kamera kullanılarak bulunabilir. Soğuma belirtileri cihaza direkt yansır. Takılacak hortumlar petek kenarı, havlupan veya farklı bir bağlantı ile de uygulanabilir ve tüm suların çekilmesi, temiz su eklenerek yıkama sıvısı ile içinin temizlenmesi yapılır. Sıcak su kalorifer içlerine daha fazla yerleşir ve odaların daha iyi ısınmasını sağlayan petekler ile sıcak bir kış mevsimi geçirirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ