sultanbeyli mehmet akif tesisatçı

Sultanbeyli Mehmet Akif tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı bulma, kombi petek temizliği ve tıkalı gider açma servisi vermekteyiz. Tesisat borularında sıkılıklar karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de tıkanmalardır. Tıkanmalar boru içlerinde görünmeyen yerlerde meydana gelir. Bunlar ya gidere atılan atıklar yüzünden oluşur ya da inşaat zamanında boruların yanlış monte edilmesinden dolayı olmaktadır. Tıkanıklıklar yavaş yavaş oluştuğu için ilk başta hiçbir şey fark etmezsiniz. Ama sonrasında tuvalette ve lavabo da taşma oluğunda ve kötü kokular gelmeye başladığında anlayınız ki tıkanma meydana gelmiştir. Bizler tıkanıklık açma işlemlerini son teknoloji cihazlarla kırmadan yapmaktayız. Tıkanma yerini hızlı ve pratik bir şekilde bularak uzun sürmeden tıkanan boruyu açabiliriz.

Mehmet Akif Su Kaçağı Tespiti

Mehmet Akif tesisatçı peteklerin içinde biriken tortu, kireç, pas ve çamur gibi maddeleri petek temizliği servisi ile parçalamaktadır. Petekler her geçen yıl kullanıma bağlı olarak içlerinde bu yabancı atıkları biriktirirler. Bu birikme sonucunda da sıcak su petek içinde gidecek bir yer bulamadığı için sadece bulunduğu bölgeyi ısıtır. Sadece bir bölgeyi ısıtması da gerekli verimi alamadığınız anlamına gelir ve sadece böyle bir ısının bir odayı ısıtması neredeyse imkansızdır. Bu yüzden de kirler yüzünden tıkanan peteği en kısa sürede açmanız gerekmektedir. Çünkü kış aylarında hemen hemen herkes peteklere ihtiyaç duymaktadır. Petek temizleme kimyasalları ve petek temizliği makineleri ile artık bu işlemler kolaylıkla yapılmaktadır. Bu işlemleri profesyonel şekilde yaptığımız için de peteklere hiçbir zarar vermemekteyiz.

Sultanbeyli Mehmet Akif tesisatçı su sızıntısı yapan boruları su kaçağı tespiti hizmeti vererek kameralı cihazlar sayesinde bulmaktadır. Su sızıntıları evin her yerinde meydana gelebilir. Duvarlar ve tavalarda olmak üzere. Buralarda nasıl oluşuyor diye sorabilirsiniz. Üst kat komşunuzdan kaynaklanan kaçaklardan dolayı bu saydığımız bölgelerde sızıntıdan dolayı kabarmalarlar oluşabilir. Bu da evlerinizde kötü görüntülere yol açar. Böyle problemlerle karşılaştığınız zaman çok vakit kaybetmeden direk bir kameralı tesisatçı firmasını aramanızda fayda var.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ